Budget Saat Değişimi Yapamamak

Muhammet Muhammet29 Haziran 23:54

3945151 rezervasyon numarası ile Budget.com.tr site üzerinden mayıs ayında temmuz ayı için İzmir Adnan Menderes havaalanından 7 günlük araç kiralaması yaptım. Fakat Covid döneminden dolayı İzmir uçağım 2 saat erkene çekildi. Mayıs ayı içerisinde müşteri hizmetlerini arayarak bilgilendirme yaptım. Müşteri hizmetleri beni ofise yönlendirdi ofisdeki temsilcide internetten yapıldığı için saate müdahale edemeyeceğini gelince yardımcı olunacağı söylendi. Fakat 29.06.2020 tarihinde tekrar aradığımda eğer ellerinde araç olmaz ise 2 saat beklemem gerektiği söylendi. 

Ben 1 ay önce aramışım kırama daha 3 gün varken tekrar arıyorum, saat 2 saat öne çekilsin diye. Fakat yetkili eğer olmazsa yardımcı olamayız diyor. Yani bu Budget gibi bir firmaya yakışıyor mu? 2 saat geri çekmek istiyorum. Alış saatini fakat kendime muhatap bulamıyorum. Umarım mağdur edilmem.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Budget Logo Budget 30 Haziran 09:24

Sayın Muhammet Talha K., İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden BLT-774312-F5R2 nolu bilet kaydı ile konu, ilgili birimimizin takibindedir. Değerlendirme tamamlanınca Müşteri Deneyimi Danışmanımız size en kısa zamanda dönüş yapacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Osman 15 Temmuz 08:42  

    Budget den araba kiralamak işkence pişmanlıktır eğer rencide olmak hayal kırıklığı yaşamak son dakikada randevunuzdan ve işimizden geri kalmak istemiyorsanız bu firmanın yanından bile geçmeyin

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler