sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Budget Geri İadeyi Hala Yapmadı

Adem Adem20 Mayıs 13:20

Budget araç kiralama firmasından yapmış olduğum araç kiralama depozito ücreti hala hesabıma geri ödenmedi. Adana'dan 3 günlüğüne kiralama yaparak Kayseri'dan teslim edeceğim diyerek kiraladığım aracı tekrar Adana dan teslim ettim. Kayseri dan teslim edeceğimiz yol bedeli olarak 550 TL fazla ödemeyi nakit olarak kredi kartımdan tahsil etmişlerdi. 23.08.2019 tarihinde yaptığım fazla ödeme hala kredi kartıma yansıtılmadı.

Budget Adana Ofisinden alacağımız olan bakiye hala geri ödenmedi. Budget olan güvenim sarsıldı. Bundan sonra Budget ten araç kiralamayı düşünmüyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Adem 20 Mayıs 14:20

Geçen defada aynı şekilde demiştiniz. Ama sonuca ulaşamadık.

Budget Logo Budget 20 Mayıs 14:15

Sayın Adem Aşçı, Değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. BUDGET, sektöründeki yerini siz değerli müşterileri sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. İletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden BLT-761746-L5V2 ’nolu bilet kaydı oluşturulmuş olup, konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra, Müşteri Deneyimi Danışmanımız size dönüş yapacaktır. Ayrıca firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.budget.com.tr adresinde bulunan iletişim formu üzerinden ya da 444 47 22 no’lu Müşteri Deneyim Hattın’dan telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler