Budget Atasehir Ofisinden Şikayetçiyim

Bahadir Bahadir24 Eylül 15:08

Budget Ataşehir ofis tarafından yanıltıldık... Araç kiralama bedeli ilk aydan sonra sürekli arttı, 1. Ay : 3361 TL 2. Ay 3.500 TL 3. Ay 5.350 TL

sonrası itiraz ettik, yaptığımız görüşmeler sonucunda aracımızı 17. Ağustos tarihinde getirmezseniz 5.300 TL üzerinden hesap edilerek fatura edilecek denildi, 17 Ağustos tarihinde bize 5.500 TL üzerinden günlük hesap yapılıp 17 günlük ödeme alınmış        (Budget şikayet hattını aradığımızda öğreniyoruz). 

Yaklaşık 14.000 TL'ye yakın bir rakam ödemiş oldum!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Budget Logo Budget 4 hafta önce

Sayın Bahadır Gökçetekin, Değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Budget, sektöründeki yerini siz değerli müşterileri sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. İletmiş olduğunuz geri bildiriminize istinaden BLT-806418-Z3Q4 bilet kaydı oluşturulmuş olup, konu ile ilgili çözümler sağlanmış ve sizlere müşteri deneyimlerimiz tarafından bilgilendirme yapılmıştır. Ayrıca firmamızın hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.budget.com.tr adresinde bulunan iletişim formu üzerinden ya da 444 47 22 no’lu hattımız üzerinden 3’ü tuşlayarak bize iletebilirsiniz. Budget’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sizlere her zaman hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı iletmek isteriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler