Budget Vodafone Red İle Avantaj Deniyor Ancak Aksine Daha Pahalı!

Berat K. |

Öncelikle belirtmek isterim ki diğer firmalara ve diğer kampanyalarla bağdaştırdığımızda Vodafone red ile anlaşmanız mevcut bir aracın fiyatı sırf %50 diye yüksek fiyat belirlenip aslında olması gereken fiyata kiralama koşullarınız var. Örnek aracın normal kiralama bedeli 100 TL ise 180- 190 TL gibi bir fiyat biçilip Vodafone red avantajıyla 110-120 TL aralığında gibi bir fiyat çıkarmaktadırlar. Aynı aracı farklı bir 360'ta gördüğümde daha uygun neymiş efendim avantajlı. %50 indirim mi hayır! İnsanları mağdur etmekten başka bir şey değil bu.

Etiketler :

Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berat K.
  22 Ağustos
  16:30

  Şikayetim karşılanmadı. Çözüm bulunmadı. Anlaşmanız çok saçma.

 • 22 Ağustos
  10:48

  Sayın Berat K.,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  BUDGET, sektöründeki liderliğini siz değerli müşterileri sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi cs@budget.com.tr adresinden ya da 444 9 623 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.