Osman A. Teşekkür Mesajı

Budget müşteri hizmetlerinden, sevgili ipek hanımın bilgilendirme, ilgi ve alakasından son derece memnun kaldığımı hatırlatır. Kendisini tebrik ve taktir ederim.

Budget Müşteriyi Yanıltıyor.

Osman A. |

18.12.2014 tarihinde Budget Araç kiralama şirketinden 21.12.2014 ile 22.12.2014 tarihler arası BMW 5.20 marka araç kiraladım İnternet'ten. Ve 19.12.2014 tarihinde firmadan beni aradılar ve bu sınıftaki araçların kaldırıldığını ve olmadığını bildirdiler.

Daha düşük segment araç verelim dediler. Bende orada ihtiyacım olan aracı zaten rezervation yapmışım dedim. Kusura bakmayın dediler talebinizi cevap veremiyoruz dediler. Neymiş efendim bu Segment te ki aracı İnternet'ten kaldırmışız ama güncelleşmemiş. Bu benim sorunum değildir. Bu konu ile ilgili müşteriyi yanılttılar.

Etiketler :

Acenta Personel Farklı Marka ve Modelde Araç Teslimi Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman A.
  26 Aralık
  16:43

  Budget müşteri hizmetlerinden, sevgili ipek hanımın bilgilendirme, ilgi ve alakasından son derece memnun kaldığımı hatırlatır. Kendisini tebrik ve taktir ederim.

 • 23 Aralık
  16:04

  Sayın Osman Avcı,

  Değerli geribildiriminizden dolayı teşekkür ederiz.

  Sizden gelen tüm geribildirim, istek ve önerileri ciddiyetle ele alarak değerlendireceğimizi bilmenizi ister ve bu geribildirimlerin gelecekte yapacağınız araç kiralamalarında alacağınız hizmetleri geliştirmemizde bizlere yardımcı olacağını iletmek isteriz.
  Anlayışınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yardımcı olmamızı istediğiniz bir konu var ise iletişim@budget.com.tr adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Budget Müşteri İlişkileri Yönetimi