Budget Fatura Alamıyorum!

Göker K. |

Merkezi fatura sistemine geçildiğinden beri faturalarım elime ulaşmıyor, çok amatör bir firmasınız! Müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor! Koç grubunun klasik para odaklı bir işletmesinden öteye geçemezsiniz bu gidişle! Şu ana kadar sizinle yaptığım tüm işlemlerimin faturalarını hemen tarafıma iletmezseniz yasal haklarımı hukuki olarak arayacağım. Bana bu site üzerinden klasik şablon yanıtınızı vermeyin lütfen.

Etiketler :

Acenta Personel Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Göker K.
  07 Ekim
  11:55

  Herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Yalan söylemeye gerek yok. Şov yapmayın lütfen. Sorun çözülmemiştir. Budget adlı firma müşterisi ile ilgilenmemektedir, herkesin bilgisine!

 • 05 Ekim
  16:33

  Sayın Göker Köksal,

  Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür.

  BUDGET, sektöründeki liderliğini siz değerli müşterileri sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir.

  Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, Müşteri İlişkileri Danışmanımız size dönüş sağlamıştır.

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi cs@budget.com.tr adresinden ya da 444 4 722 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.