02 Ekim 2015

Budget Cam Suyu Olmaması ve Lastik Havaları 1 Saat Bekleme.

10 -13 Eylül arasında Sabiha Gökçen'de kiraladığım Fluence otomatik araçta yola çıktıktan sonra araçta ön cama toz yapıştı ve cam suyu olmadığından otobanda az daha kaza yapıyordum önümü göremediğimden, ayrıca lastik havalarıda eksik olduğundan araç kontrolünün zor olduğunu fark ederek benzinciye girerek düzelttim. Özetle müşteriye kesinle değer vermeyen bir firma haline geldiği için Budget'ı bir daha kimseye kullanmasını önermeyeceğim. Ödemesini yaparak teslim almaya gittiğim halde 1 saat bekledim, aracı bırakmaya gittiğimde de yine 30 dakika bekledim.

Soner 1.279 Okunma

Cevaplar

  • Budget Temsilcisi08 Haziran 2016

    Sayın Soner T., Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. BUDGET, sektöründeki liderliğini siz değerli müşterileri sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, Müşteri İlişkileri Danışmanımız size 04/02/2016 tarihinde dönüş sağlamıştır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi [email protected] adresinden ya da 444 9 623 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Soner04 Haziran 2016

    Bir yıldan fazla zaman geçti arayan olmadı. Otomatik mesaj atmanız ile olmuyor müşteri memnuniyeti umarım biliyorsunuzdur.

  • Budget Temsilcisi04 Şubat 2016

    Sayın Soner Taşkın, Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. BUDGET, sektöründeki liderliğini siz değerli müşterileri sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi [email protected] adresinden ya da 444 9 623 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön