18 Temmuz 2016

Budget Araç Kiralama.

05.06.2016 tarihinde 2 adet araç kiraladım. Araçları 1 ay öncesinde kiralamıştım ve aynı kredi kartından 2 aracında parasını ödemiştim. Budget yetkilileri sistemde bunun yapılmasına izin vermişti ve ben 2 araç kiralayabilmiştim. Emen Ofise gideceğimi bildirdim ve 1 saat sonra Taksim ofiste oldum. Araçları saat 15:00 da almam gerekiyordu. 1 saat, 2 saat derken tam 5 saat bekledim.

Ertesi gün düğünüm vardı, yurt dışından misafirlerimi götürmem gerekiyordu. Araçlar pis olarak bana zar zor da olsa teslim edilmişti. Normalde yakıt full olarak verilmesi gelirken boş verildi. Araçları nişanlım geri teslim etti ve alırlarken bagajdaki lastiğin patlak olduğunu belirtmişler. Doğru söylüyorlardı patlaktı ve bana o şekilde araç teslim edildi. Biri yolda patlamış olsaydı nasıl devam edecektim.

Utkan 1.455 Okunma

Cevaplar

  • Budget Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Sayın Utkan M., Öncelikle, değerli vaktinizi ayırıp, görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya özen gösteren kurumumuz çatısı altında size istemeden yaşatmış olduğumuz olumsuzluk bizi fazlasıyla üzmüştür. BUDGET, sektöründeki liderliğini siz değerli müşterileri sayesinde devam ettirmekte ve sizlerden gelen bildirimlere her zaman önem vermektedir. Konu ile ilgili gerekli araştırmalar yapılıp, Müşteri İlişkileri Danışmanımız size dönüş sağlamıştır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi [email protected] adresinden ya da 444 9 623 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön