26 Ekim 2016

Üstün Buderus İşkencesi!

15 ay önce ''ısıtma bizim işimiz'' sloganına güvenerek aldığım kombim ısıtmama sebebiyle 9 kere servis görmüştür. Yıl 2016 ve "üstün teknoloji'' piyasanın en pahalılarından olan kombimizin durumu içler acısı. 1 kere anakart, elektrot ve sonunda kombi değişmiştir. Yeni takılan kombide ısıtmama arızası vererek fanı değişmiştir. Servisin bile üründen randıman beklemediği kombiden daha ne bekleyebilirsiniz ki?

Ben çözüm arayışı içerisindeyken, servis garanti bitsin başının çaresine bak derdinde. Bu arada aramalarımıza cevap vermeyen merkez, belki keyfi tutarda dönüş yapar diye bekler durursunuz... Biz ite kaka 15 ayı bitirdik. 6a,6c,3c arızalarını gördük. Artık daha hangi hataları verecek diye heyecanla beklemekteyiz. Ben deneyimlerimi pardon çektiğim rezaleti paylaşmak istedim. Önemli olan malı satmak değil, satış sonrası ilgilenmek, sonuç odaklı çözüm üretebilmek!

Koray 3.306 Okunma

Cevaplar

  • Koray26 Ekim 2016

    Açıkçası kaç gündür muhatap arıyorum. Ve buraya yazdıktan sonra bana dönüş yapacak olmanız çok samimiyetsizce. Aramanıza gerek yok, çünkü Türkiye'de muhatap bulamayınca Almanya Buderusa ve Türkiye'deki üst yetkililere yazmaya karar verdim. Sonuçta aramalarına cevap bile verilmeyen biri olarak gereken yerler ile sorunumu paylaşacağım. Belki daha samimi ve çözüm odaklı yaklaşımda bulunurlar.

  • Buderus Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Koray K.; Konu ile ilgili olarak sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. İnceleme için işlemleri başlatıyoruz. Bu konuda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla, Buderus Müşteri İletişim Merkezi Tel: 444 54 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön