20 Şubat 2013

Buderus Yetkilileri 3. Arızaya Rağmen Cihazı Değiştirmiyor!

29. 11. 2011 tarihinde aldığım GB012-25 kodlu kombinin fan motoru 1 ayda 3. kez arızaya girince değişim talep ettik, fakat yetkililer bizi oyalayıp durdular. Ürünü aldığımızda elektrik akşamına zarar gelmesin diye yetkili servisin tavsiyesine uyarak kombiye bağlı bir voltaj regülatörü almıştık.

İkinci arızadan sonra ev için son model bir voltaj regülatörü de aldık, fakat kombi parça değişiminden sonraki 2 gün içinde yeniden aynı arızayı verdi. boşu boşuna masraf yaptığımız yetmemiş gibi kışın ortasında kombimiz çalışmıyordu.

Yetkili servisin yeterince kalifiye olmamasından ötürü sorun anlaşılamadı ve yetkililer birkaç gün sonra oturdukları yerden değişim talebimizi reddettiler.

Onur 433 Okunma

Cevaplar

  • Buderus Temsilcisi21 Şubat 2013

    Merhaba, Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, sorun çözümüne yönelik açıklamalar yapılmıştır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 54 74

  • Onur21 Şubat 2013

    buderus yetkililerini vicdanlı olmaya çağırıyorum.

  • Onur21 Şubat 2013

    (...) 3. arizada urun degistirme talebi hakkim oldugu garanti belgesinde yaziyor. Buna ragmen urunu degistirmemek icin bir neden sunmadilar, telefonda gunlerce "haklisiniz" dediler ve bugun olumsuz bir cevap bildirdiler. Urunu degistirmemek icin tekrar onarimini onerdiler fakat ayni arizayla bir daha karsilasmak istemiyoruz. Buderus'u tercih ettigimiz icin ailece pismaniz. Unutmadan; telefonda "milli servetimizi korumak icin" urunu degistirmemeye ikna etmeye calisan yetkili, Buderus'un Türk markasi olmadigini tamamen unutmus. Tarafima geri donus bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön