15 Nisan 2015

Buderus Teknik Servis Mağduriyeti ve Çalışanın Hakareti!

8 Nisan'dan beridir Buderus marka kombim bozuk. Teknik servis adında 4 farklı teknik servis geldi. Bu teknik servisler farklı fiyat ve farklı arıza teşhisi koydu. Bu da yetmiyormuş gibi her sanayi ürününü bünyesinde bulunduran İstanbul gibi bir yerde parça yok diye mağdur edildim.


2 yıllık bir kombi ve yeni ürünün parçasının bulmaması çok saçma. Ayrıca teknik servis berbat olduğu gibi birde hakaret edici konuşuyorlar.

Ferudun 2.375 Okunma

Cevaplar

  • Ferudun06 Haziran 2015

    Tüketici kardeşlerim yapılan şikayetlerimiz değerlendirilmiyor. Bu gibi birimler sadece olayı soğutma çabalarıdır. Ancak bizler yaptırım yapabiliriz. Örneğin her ortamda ben Buderus ve Bosch marka ve kombilerinin tavsiye etmiyorum ve organize olan bu firmaların hiçbir şekilde müşteriye saygısının olmadığını, her seferinde birbirinin destekleyicisi olduğunu anlatıryorum. Lütefn bu firma ve teknik hizmetlerini her kardeşimize anlatalım ve aynı maduriyeti yaşamasınlar.

  • Buderus Temsilcisi15 Nisan 2015

    Merhaba, Müşterimizin şikayetine istinaden görüşme sağlanmış olup,konu ile ilgili görüşme yapılmıştır.Servis kısmı ile ilgili gerekli işlemlerin sağlanacağı iletilmiştir.Yetkili servis tarafından parça değişikliği sağlanarak sorun gün içinde giderilecektir. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 54 74

  • Buderus Temsilcisi15 Nisan 2015

    Merhaba, Talebiniz değerlendirmeye alınmış olup,sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 54 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön