07 Ekim 2017
Yorum Yap
#9669567

Buderus Servis Kalitesizliği

Buderus kombi tarafından ilk çalıştırma için adresimize gönderilen yetkili servisi "Saygın Isı" çalışanı ilk çalıştırmaya geldiğinde kombinin içerisinde rulo halindeki oda termostatı kablosunu bağlamayı unuttu, bağlantı eksik olmuş diye çağırınca da ekstra servis parası aldılar, servis elemanının hatasının cezasını biz çekmek zorunda kaldık. İlk çalıştırma için geldiğinde işini doğru düzgün yapsaydı boşu boşuna masraf yapmak zorunda kalmayacaktık. Yeni apartmandaki diğer 19 dairede gelen servisler böyle bir hata yapmadıklarından daireler ödeme yapmadılar, bize rastlayan servisin dikkatsizliğinin bedelini biz ödemek zorunda kaldık. Buderus daha dikkatli elemanlar çalıştırmalı!

Cenkmen 6.716 Okunma

Cevaplar

 • Cenkmen17 Ekim 2017

  mda firma temsilcisi Fatih bey tel. 0532 597 32 24

 • Cenkmen17 Ekim 2017

  Konu ile ilgili kentsel dönüşümden binamızı yenileyen mda firması Buderus ile temasa geçip bu termostat bağlantısı ihmal edilmiş/unutulmuş dairelerdeki bağlantıların Buderus vasıtası ile ücretsiz yapılacağını kat maliklerine aşağıdaki mesajda bildirilen şekilde işlem yapılması gereğini bildirmiştir. Durum böyle iken servis elemanı tarafından unutulan bağlantının yapılması için Buderus servisi tarafından yapılan yanlış yönlendirme sonucu bizden alınan servis bedelinin iadesini talep ediyoruz. mda İnşaat firması yetkilisi Fatih bey'den detaylı bilgi edinebilirsiniz. "21 Ekim cumartesi günü dairelerde yerden ısıtma sistemi kontrolü olacak. O yüzden sizden ricamız cumartesi gününe kadar buderusa kombinizi açtırmış olup, termostatın bağlantısının takılı olduğundan emin olmanız. Termostat kablosu takılı değilse 444 5 474 Buderus çağrı merkezini arayıp servise ücretsiz taktırmanızı rica ederim.

 • Cenkmen09 Ekim 2017

  İlginiz için teşekkür ederiz, müspet gelişmeleri takip edeceğiz.

 • Buderus Temsilcisi09 Ekim 2017

  Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili olarak sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. İnceleme için işlemleri başlatıyoruz. Bu konuda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla, Buderus Müşteri İletişim Merkezi Tel: 444 54 74

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler