05 Aralık 2014

Buderus Kombinin Sıcak Su Ayarı Bozuk!

Evimde Buderus u052 Akıllı Kombi kullanmaktayım. Ancak bu kombi ile sıcak su ihtiyacını asla karşılayamıyoruz. En düşük ayarda bile haşlıyor. Suyu kapatıp açtığımızda uzun bir süre buz gibi su ardından 70-80 derecelere çıkan bir su. Artık psikolojimiz bozuldu. Çağırdığımız servis elemanları da durumu görmelerine rağmen ilgisiz davranıp bataryadaki su ayarını şöyle ayarlayın ,böyle ayarlayın deyip geçiştirme yolunu tercih ediyorlar.

Aslında ben biliyorum ki kombi kesinlikle bozuk. Servisin inisiyatif kullanıp, değişim talebimizi onaylaması gerekiyor ama yapmıyor. Size teklifim şu olacak; lütfen bir gün misafirim olun ve duşunuzu bizde alın, böylece Buderus tarafından nasıl haşlanılır görün!

Abdullah 6.712 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah'ın Teşekkür Mesajı08 Aralık 2014

    Öncelikle müşteri hizmetleri yetkilisi Ayşe hanım'a sonra da servis personeli Yavuz bey'e ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Cihazı ilk işletmeye alan servis personelinin hatasını Yavuz bey telafi ederek sorunu şimdilik çözdü. Umarım tekrarlamaz.

  • Buderus Temsilcisi08 Aralık 2014

    Merhaba, Müşterimizin cihazında bulunan sıcak su sorunu ile ilgili yetkili servislerimizce gerekli destek verilmiş olup,problem giderilerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 54 74

  • Buderus Temsilcisi06 Aralık 2014

    Merhaba, Müşterimizin cihaz şikayeti ile ilgili gerekli görüşme kendisi ile sağlanmıştır.Sorun çözümü konusunda yardımcı olunacağı gerekli yönlendirmelerin yapılacağı bilgisi iletilmiştir. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 54 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön