24 Nisan 2013 #1761934

Buderus Kombi Dış Yüzeyi Erimeye Başladı!

Buderus Kombi son 2 yılda 4 kere bozuldu. Blok çatlağı, conta erimesi, çakmak ateşlememesi, beyin bozulması gibi 4 defa servis çağırdık ve bütün bu arıza giderlerin için yaklaşık 1.500 tl ödedik.


Yaklaşık bir ay önce conta erimesi sebebiyle kombinin dışındaki yüzeylerde erimeler oluştu. servis 100 tl ye arızayı giderdikten sonra çakmağının ateşlememe sorunu başladı tekrar servis çağırdık 400 tl ye 2 parça değişmesi gerektiğini söylediler bizde yaptırmaktan vazgeçtik Buderus gibi büyük bir firmanın o kadar da büyük olmadığını anlamış olduk ve ürünlerini tercih etmemiz gerektiğini öğrenmiş olduk.

Beşir 1.118 Okunma

Cevaplar

  • Buderus Temsilcisi06 Haziran 2013

    Merhaba, Müşterimizin şikayeti ile ilgili görüşme sağlanmıştır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 54 74

  • Beşir24 Nisan 2013

    Buderus Kombi son 2 yılda 4 kere bozuldu. Blok çatlağı, conta erimesi, çakmak ateşlememesi, beyin bozulması gibi 4 defa servis çağırdık ve bütün bu arıza giderlerin için yaklaşık 1.500 tl ödedik. Yaklaşık bir ay önce conta erimesi sebebiyle kombinin dışındaki yüzeylerde erimeler oluştu. servis 100 tl ye arızayı giderdikten sonra çakmağının ateşlememe sorunu başladı tekrar servis çağırdık 400 tl ye 2 parça değişmesi gerektğini söylediler bizde yaptırmaktan vazgeçtik buderus gibi büyük bir firmanın o kadar da büyük olmadğını anlamış olduk ve ürünlerini tercih etmemiz gerektiğini öğrenmiş olduk.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön