13 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2623504

Buderus Eşanjör Tıkanmış!

Kombiyi aralık 2011 de taktırdım ve ocak 2014 de yani garanti bitiminden sonraki ay kullanma suyundan sıcak su akmamaya başladı. Kış ayı olduğu için sıkıntı yaşamamak adına haziran ayında Isparta'daki servisinden bakım talep ettim onlarda sağ olsun çeşitli bahanelerle ağustos ayında teşrif ettiler. Bakım yapıldı ama hatta sıcak suyu vermeme problemi giderilemediği için kombi sökülüp servise götürüldü.


Bugün servis arayıp eşanjörün tıkalı olduğunu değişmesi gerektiğini ücretininde 440 tl olduğunu söyledi. Bende bulunduğun bölgede bir sürü marka kombilerin kullanıldığını hepsininde benim kullandığım şebeke suyunu kullandığını onlarda neden böyle birşey olmadığını belirttim genel merkez şans olduğunu söyledi.

Sabahattin Sabahattin 6.656 Okunma

Cevaplar

 • Sabahattin18 Ağustos 2014

  Ayrıca bederus kombim antalya bölge müdürü bekir beyin talimatı ile ısparta servisi tarafından eşanjörü yenisi ile değiştirilip yerine monte edildi ve çalıştırıldı.şuan bir sıkıntı gözükmüyor.eski eşanjör ortasından kesilmiş ve tam ortadan kireçle tıkanmış gözüküyor.kombi çalışır durumda iken sıcak sudan numune alındı tahlil sonucunu bekliyoruz.

 • Sabahattin14 Ağustos 2014

  ayrıca yukarıdaki şikayetim yarım kalmıştı.çağrı merkezi benim şanssız olduğumu söyledi.bende buderus gibi bir markada şans diye bir şeyin söz konusu olmaması gerektiğini kendilerine söylememe rağmen onlar klasik türk anlayışı gereğince hep şanstan bahsetti.daha sonra antalya bölge merkezini aradım oradaki beyefendi yardımcı olmaya çalışıyor bende takip ediyorum sonucu tekrar yazacağım.

 • Sabahattin13 Ağustos 2014

  buderus merkezi hala aramanızı bekliyorum siz müşterileri bir defa arayıp ulaşamayınca tekrar aramazmısınız.

 • Sabahattin13 Ağustos 2014

  saat 19 00 'dan sonra cep telefonundan ulaşabilirsiniz

 • Buderus Temsilcisi13 Ağustos 2014

  Merhaba, Müşterimiz şikayeti ile ilgili aranmıştır. Müşterimize ulaşılamamaktadır. Konu ile ilgili araştırma sonuçlandığında tekrar geri dönüş sağlanacaktır. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 54 74

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler