30 Mayıs 2014

Buderus Sıcak Su Kullanamıyoruz.

Bulunduğumuz apartmanda Buderus marka 3 adet 100 KW lık duvar tipi yoğuşmalı kombi kullanılmaktadır. Kombi hem merkezi ısınma, hem de daire girişlerindeki kat istasyonlarındaki esanjörden sıcak su üretimi için gerekli enerjiyi sağlıyor. Havaların ısınmasıyla birlikte kombilerin çıkış sıcaklığı düştü ve sıcak su için gerekli enerjiyi sağlayamadığından şu an sıcak su kullanamaz durumdayız.

Konuyla ilgili olarak servisi çağırdık. Servis kombilerin dış hava termostatından kumanda aldıklarını, yapacağı bir şey olmadığını söyleyip gitti. Merkez servise ulaşıp çözüm bulmaya çalışıyoruz çağrı merkezine yönlendiriliyoruz. Karşımıza muhatap alıp konuşacağımız birisini bulamıyoruz. Neredeyse 1 aydır mağduruz.

Erdal 5.362 Okunma

Cevaplar

  • Erdal'ın Teşekkür Mesajı30 Mayıs 2014

    Bu görüşmeden kısa bir süre sonra yetkili servis tarafından sorunumuz çözüldü. Tüm ilgililere ve sikayetvar.com sitesine teşekkürler.

  • Buderus Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Merhaba, Müşterimizin şikayetine istinaden gerekli görüşme sağlanmış olup, konu ile ilgili araştırma yapıldığı bilgisi verilmiştir. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 54 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön