Erdal A. Teşekkür Mesajı

Bu görüşmeden kısa bir süre sonra yetkili servis tarafından sorunumuz çözüldü. Tüm ilgililere ve sikayetvar.com sitesine teşekkürler.

Buderus Sıcak Su Kullanamıyoruz.

Erdal A. |

Bulunduğumuz apartmanda Buderus marka 3 adet 100 KW lık duvar tipi yoğuşmalı kombi kullanılmaktadır. Kombi hem merkezi ısınma, hem de daire girişlerindeki kat istasyonlarındaki esanjörden sıcak su üretimi için gerekli enerjiyi sağlıyor. Havaların ısınmasıyla birlikte kombilerin çıkış sıcaklığı düştü ve sıcak su için gerekli enerjiyi sağlayamadığından şu an sıcak su kullanamaz durumdayız.

Konuyla ilgili olarak servisi çağırdık. Servis kombilerin dış hava termostatından kumanda aldıklarını, yapacağı bir şey olmadığını söyleyip gitti. Merkez servise ulaşıp çözüm bulmaya çalışıyoruz çağrı merkezine yönlendiriliyoruz. Karşımıza muhatap alıp konuşacağımız birisini bulamıyoruz. Neredeyse 1 aydır mağduruz.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Sıcak Su Problemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal A.
  30 Mayıs
  23:38

  Bu görüşmeden kısa bir süre sonra yetkili servis tarafından sorunumuz çözüldü. Tüm ilgililere ve sikayetvar.com sitesine teşekkürler.

 • 30 Mayıs
  15:44

  Merhaba,

  Müşterimizin şikayetine istinaden gerekli görüşme sağlanmış olup, konu ile ilgili araştırma yapıldığı bilgisi verilmiştir.

  BOSCH TERMOTEKNİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  444 54 74