27 Ocak 2014

Buderus Kombi Yüzünden Soğuk Suyla Yıkanıyoruz.

2 yıl önce ısişan yetkili servisinin görüşleri ile aldığımız yoğuşmalı kombi kışın her ayı yazın 1-2 ayda bir kalorifer ve sıcak su problemi yaşatmaktadır. Servis esanjör temizleyip gitmekte, bu kadar sık kirlenmesini Alürad marka radyatöre bağlamakta, fakat bu konuda yazılı bir rapor vermemektedir. Tüm sistem temizliği yaptırmamıza rağmen sorun sistematik olarak devam etmektedir. Merkez dahil başvurduğum Buderus yetkilileri ve çağrı merkezi görevlileri bu sitede defalarca yazıldığını gördüğüm şekilde problemi çözümünü geçiştirmektedir. Çuvalla para vererek sahip olduğumuz bu marka kombi ile soğuk su ile banyo yapmak ve ayda 400-500 TL doğalgaz faturası ödemek kaderimiz mi?

Zeynep 2.314 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep 30 Ocak 2014

  Henüz hiç çözüm getirilmedi.

 • Zeynep 28 Ocak 2014

  Bu gün saat 11.00 de servis geldi,eşanjör temizlendi(daha önce defalarca yapıldığı gibi)sıcak su o anda aktı,2 saat sonra kalorifer ısıtmadı,kapatıp tekrar açtım,radyatörler ısındı,sıcak su gelmez oldu.servis geldi durumu gördü.saat şu anda 23.30 kazan ısısı 28dereceye indiği halde ısıtma devreye girmiyor,tekrar kapatıp açtım şimdilik devreye girdi.!!!!????

 • Buderus Temsilcisi28 Ocak 2014

  Merhaba, Müşterimizin şikayetine istinaden görüşme sağlanmış olup, konu ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 54 74

 • Zeynep 27 Ocak 2014

  Telefonum 4-5 defa çaldı,bulunduğum yerden ulaşana kadar kapandı.arayan numaraya geri döndüm,henüz görüşme sağlayamadım. Kısaca ben ulaşılamıyor değilim.

 • Buderus Temsilcisi27 Ocak 2014

  Merhaba, Müşterimiz şikayeti ile ilgili aranmıştır. Müşterimize ulaşılamamaktadır. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 54 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön