15 Ağustos 2016

Buderus Kombi Su Ilıştırma Konusunda Kötü...

Geçen sene satın aldığım evde hiç kullanılmamış Buderus kombi ile de tanıştık ve tanışmaz olsaydık. Kombi su ılıştırma konusunda çok ama çok kötü. Kaç kez servis çağırdık gelip ölçüm değeri alıyorlar her şey normal diyorlar. Normal değil işte.(hatta kendi servis elemanları bana bu modeller böyle kışın daha az hissedersiniz ama yazın bu şekilde kullanırsınız kaç kez dedi.)
Müşteri hizmetlerine durumu izah ettiğimde firmanın böyle bir değişim prosedürü olmadığını ilettiler, vah ki ne vah. Alın Buderus kombiyi duştayken birden soğuk su ile donun ya da sıcak su ile haşlanın. Bir gün kızımı duşta titrerken bulduk çocuk daha sonra da hasta oldu. Ürününün arkasında durmalılar ve müşteriyi mağdur etmemeliler.

Osman 2.028 Okunma

Cevaplar

  • Buderus Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Merhaba Osman Bey, Kombinizi verim alamadan kullanmanızı tabii ki istemeyiz. Ancak değişim talebinizi tekrar iletebilmemiz için servisimizin gerekli kontrolleri sağlaması gerekiyor. Bu nedenle bölgedeki deneyimli bir teknisyenimizi tarafınıza yönlendiriyoruz. Yapılan tespitlere göre gerekli işlemlerin sağlanacağını belirtmek isteriz. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Buderus Müşteri İletişim Merkezi Tel: 444 54 74

  • Osman16 Ağustos 2016

    Merhaba, bana mix batarya önerecekseniz hiç aramayın daha iyi. Siz kabul etmeseniz de bu modellerde sorun var diyorum ve her zaman da söylemeye devam edeceğim. Kombi ana görevini ya-pa-mı-yor. Suyu ılıştırmayacaksa ben ne diye sizin kombinizi kullanayım?

  • Buderus Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Merhaba Osman Bey, Konu ile ilgili olarak sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. İnceleme için işlemleri başlatıyoruz. Bu konuda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla, Buderus Müşteri İletişim Merkezi Tel: 444 54 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön