Buderus Kombi Kendi Kendine Sönüyor.

Mustafa P. |

Ben 2013 yılında Buderus marka doğalgaz kombisi aldım. İlk kullanımdan sonra kombi kendi kendine sönmeye başladı.Kombiyi aldığımız servise telefon ettim.Onlar bizi yetkili servise yönlendirdi. Yetkili servisten gelen arkadaşlar kombi çıkışında kullanılan boru malzemelerinin orjinal olmadığını ve bu yüzden hava sirkülasyonu yaparken gazı bacadan veremediği için kombinin kendi kendine söndüğünü söylediler. Ben bunu yetkili servisinize anlattım ancak bugüne kadar hiç bir muhatap bulamadım. Kombi şu an çalışıyor ancak boruların arası açık olduğu için çalışıyor.Boruları birbirine tekrar geçirdiğimde aynı arızayı gösteriyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun Çalışmama / Kapanma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  09:21

  Merhaba,

  Müşterimizin şikayetine istinaden gerekli görüşme sağlanmış olup, konu ile ilgili araştırma yapıldığı bilgisi verilmiştir.

  BOSCH TERMOTEKNİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  444 54 74

 • Mustafa P.
  05 Ağustos
  20:38

  Benimle ilgili görüşme sağlandı ancak henüz bir sonuca ulaşılmadı benden kombi nin taktırıldığı firmanın adı istendi bende tekrar kendilerine döndüm fakat 10 dk. telefonda beklememe rağmen kimseyle görüşemedim Adana da bulunan ve kombi yi taktırdığım firmanın adı OLUŞUM DOĞALGAZ ünvanlı bir firmadır.ilginizi bekliyorum.

 • 04 Ağustos
  17:19

  Merhaba,

  Müşterimizin şikayetine istinaden görüşme sağlanmış olup, konu ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  BOSCH TERMOTEKNİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  444 54 74