Buderus Isı Pompası Isıtmıyor!

Ender A. |

Buderus bayisinin evimde yaptığı keşiften sonra önerdiği 9 kw ısı pompasının montajı yetkili servis tarafından yapıldı. Kullanıma başladıktan sonra cihazın, programlanan ısı eğrisi değerlerine ulaşmadığını gördüm. Bayinin tesisatla ilgili önerdiği iyileştirmeleri (radyatörler yenilendi, yeni hat çekildi) yaptım. Isınma yine sağlanamadı.

Servis geldi cihazın sağlam olduğunu ifade etti. Ancak sonuç olarak ben cihazın sahip olduğu ısıtma performansını elde edemiyorum, bu konu ile ilgili Servis Destek Merkezine 23 Aralık, 29 Aralık, ve 31 Aralık 2015 tarihlerinde yaptığım görüşmelerde "sizi şirketten arayacaklar" denmesine rağmen bu güne kadar Buderus'dan hiç kimse bana dönüş yapmamıştır.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Isıtma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ender A.
  25 Ocak
  14:45

  Buderus cihazı sattıkdan sonra ortada yok. Bugüne kadar ne gelen var ne arayan...

 • Ender A.
  08 Ocak
  14:57

  04 Ocak'da şirketten Ayşe hanım aradı, konu ile ilgileneceğini ve bana dönüş yapılacağını söyledi. Fakat bugüne kadar ne arayan var ne de gelen. 08 Ocak 2016

 • 04 Ocak
  17:02

  Merhaba,

  Müşterimize şikayetine istinaden geri dönüş sağlanmış olup,cihaz ile ilgili durumun ilgili birimler tarafıdan değerlendirilerek bilgi verileceği iletilmiştir.

  BOSCH TERMOTEKNİK
  MÜŞTERİ HİZMTLERİ
  444 54 74

 • 02 Ocak
  12:08

  Merhaba,

  Talebiniz değerlendirmeye alınmış olup,sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.

  BOSCH TERMOTEKNİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  444 54 74