Toplam çözüm sayısı
..
Budamodaolsun ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
Yeni karşılaştırma
ile

Budamodaolsun (Facebook/Instagram) İstediğim Ürün Teslim Edilmedi!

527görüntüleme
Mustafa
Mustafa 07 Ocak 2021 14:50

Bu firma hem istediğimiz ürünü göndermiyor ve hem de iade için kargo masrafını bizim karşılamamızı istiyor. Sorunu görüşmek için telefonlarımıza veya gönderdiğimiz mesajlara "Medeni" cevap vermiyorlar, sessiz kalıyorlar ve tüketiciyi/müşteriyi yok sayıyorlar. Şöyle bir anlaşma yapalım: ben (işinizi doğru yapmadığınız için) 10 TL kargo masrafını ödeyim. Siz de bana bunun kaşılığında 100 TL gönderin. Nasıl güzel anlaşma ve güzel bir mantık değil mi! Ben kazandığım parayı, elma ağacından elma toplar gibi kazanmıyorum. Ben de emek harcıyorum!

Mustafa
Mustafa07 Ocak 2021 16:36

Sayın Tüketiciler; söz konusu firma, herkesin düşündüğü gibi piyasada çok bilinen bir online alışveriş şirketleri gibi kurumsal şirket değildir. Sadece online alışveriş şirketlerinin "internet üzerinden" gerçekleştirdiği; dürüst, modern ve tüketici haklarını gözeten alışveriş sisteminin oluşturduğu güven ortamından ve insanların algılarından yararlanarak ve Facebook üzerinden "internet alışveriş sitesiymiş" gibi davranarak insanlarla bağlantı kuran, sıradan şahıslardan hiçbir farkı yoktur. Yani gönderdikleri kutu içinde; patates, salatalık, patlıcan veya soğan çıkarsa itiraz etmeye hakkınız yoktur. Ürünü iade etmek istiyorum dedim. Cevap: bizde iade yok! Bende de af yok! Gariban vatandaşa karşı açtığınız tezgahı burada fazlasıyla dile getireceğim. Sizde iade yoksa, bizde sikayetvar.com var! Siz kimsiniz?

Mustafa
Mustafa07 Ocak 2021 16:40

 Hak etmediğiniz bir muamele ile karşılaşabilirsiniz. Parayı alıncaya kadar ağızların bal damlıyor. Parayı aldıktan sonra dirseklerini gösteriyorlar ve telefon numaranızı kara listeye alıp Modern Avrupalılar gibi cevap vermiyorlar. Sistemi iyi krmuşlar. Robot operatör "Şu anda cevap veremiyoruz" şeklinde sizi karşılıyor.

Mustafa
Mustafa07 Ocak 2021 16:42

Maalesef, ülkemizde denetimin iyi olmadığı yere (İnternete yani Facebook'a) güzel düzen kurmuşlar

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile