Bübchen Hediyemi Yollamadı ve Yardımcı Olan Birisi Olmadı!

Merve Y. |

21 Mayıs 2013 tarihinde Bubchen'den Park Yatak kazanmıştım.

http://www.bubchen.com.tr/en-guzel-yemek-tabagi-yarismasi-sonuclari.html

Firmayla iletişime geçtik. Hediyem yollandı ancak kargo bulunduğum ilçeye gönderim yapmadığı için ürünüm elime ulaşmadı. Kargo İstanbul şubesine gittiğinde tekrar gönderim yapılacaktır dendi, hala bekliyorum.

Firma çok sorumsuz. Kiminle iletişime geçtiyseniz onu arayın diyor. Ben nerden bileyim beni kim hangi numaradan aradı? İlgisiz Bubchen.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Y.
  03 Ağustos
  12:22

  daha öncede sizden bübchen ürünlerinden kazanmıştım geç gönderilmişti ama kargo sorun olmamıştı. Teşekkür ederim kargomu bekliyorum.

 • 02 Ağustos
  11:12

  Sayın Müşterimiz,
  Konuyla ilgili gerekli bilgiyi kayıtlarımıza aldık. Firmamızın yetkilileri sizinle iletişime geçecekler ve ürünü size ulaştıracaklardır.
  Saygılarımızla.

  Bübchen Türkiye Destek

 • Merve Y.
  01 Ağustos
  19:07

  Ben size kargodan alamıcama bana uzak olduguna dair bilgilendirme yaptım tekrar bana dönüş yapıcaktınız olmadı. yeni bir adres isteyebilirdiniz.yada başka bir şekilde gönderebilirsiniz.

 • 01 Ağustos
  16:19

  Sayın Müşterimiz,
  Ürününüz sizin bulunmuş olduğunuz şubeye gönderilmiştir ve bir süre bekledikten sonra merkezimize yeniden postalanmıştır. Konuyla ilgili size de bilgi verilmiştir. Çalışmış olduğumuz kargo firması sadece size bildirilen şubeye kadar gönderim yapabiliyordu ve ürünü şubenizden almanız konusunda bilgilendirildiniz.

  Saygılarımızla.

  Bübchen Türkiye Destek