Bu Kaçıncı Şikayetim Aras Kargo?

Beril T. |

Ben bu kadar ilgisiz, bu kadar sorumsuz, bu kadar işini kötü yapan firma daha görmedim... Asla tercih etmiyorum bu firmayı fakat maalesef internetten aldığım şeyleri bazıları bu adını bile anmak istemediğim firmayla gönderiliyor, fakat kargom gelmesi gereken gün asla elime ulaşmıyor.

Dün yine internetten yaptığım alışverişim ablamın çalıştığı iş yerine gönderilmek üzere Aras Kargo'ya teslim edilmiş fakat kargo yine yanlış şubeye gönderildiği için kargo firmasında çalışanlar yarın eline ulaşacağını söylediği için ablam taksiye atlayıp kendi kargosunu kendi almış.

Şikayet üstüne şikayet ediyorum yok yok yok hiçbir geri dönüş yok yine aynen devam?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beril T.
  03 Mart
  22:19

  Bakın daha önceki şikayetime cevabınız da bi benzeri aşağıda kopyaladım... Bu firma asla kimseyle muhatap olmuyor, hiçbir şekilde şikayetler dinlenmiyor... z Merhaba;
  Konu kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla

  ARAS kargo müşteri İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52

 • 03 Mart
  17:02

  Merhaba;
  Konu tarafımıza da yansımış olup, kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52