08 Eylül 2015

BTG İnşaat Kapalı Otopark Var Ama Girecek Yolu Yok!

BTG İnşaatın yapmış olduğu Göral Evlerinde yaklaşık 3 sene önce ev aldım. BTG İnşaat bu bitişik parsele yaklaşık 2mt. civarında tecavüzü söz konusu. Şu an inşaat şirketi geçici olarak bize yol veriyor ama yakın zamanda oraya duvar çekileceğini söylüyorlar. Bu durumda da site altında bulunan kapalı otoparka giriş yolumuz sınıra bahçe duvarı çekmesiyle kapanmış olacak.


Araçlarla giriş yapamayacağız. Açık otoparkımız da olmadığı için mağdur olacağız. Bunun dışında acil bir durumda ne ambulans ne itfaiye site içerisine giremeyecek. Defalarca firmayla görüştük, bizlere otoparka giriş için alternatif yol yapmalarını söyledik fakat bize kalıcı bir çözüm sunulmuyor. Mağduriyetin giderilmesi istiyorum.

Hasan 1.308 Okunma

Cevaplar

  • Hasan18 Eylül 2015

    Http://i. Hizliresim.com/gAa54b. Jpg

  • Hasan18 Eylül 2015

    Yasal projenizde 5 mt olarak belirtilmiş yere 3 mt diyerek yalanlarınıza bir yenisini daha ekliyorsunuz. Proje şu an elimizde var. Kimseyi kandıramazsınız. İşte size belgesi. [url=http://hizliresim.com/gAa54b] [img] http://i. Hizliresim.com/gAa54b. Jpg[/img] [/url]

  • BTG İnşaat Temsilcisi18 Eylül 2015

    Konuya ilişkin diğer başlıklarda da belirtildiği üzere ilgili alanın " kapanması " gibi bir şey söz konusu olmayıp diğer projenin bitimi ile birlikte ilgili yerde 3 metrelik bir geçiş alanı kalmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön