BTG İnşaat Kapalı Otopark Var Ama Girecek Yolu Yok!

Hasan Ö. |

BTG İnşaatın yapmış olduğu Göral Evlerinde yaklaşık 3 sene önce ev aldım. BTG İnşaat bu bitişik parsele yaklaşık 2mt. civarında tecavüzü söz konusu. Şu an inşaat şirketi geçici olarak bize yol veriyor ama yakın zamanda oraya duvar çekileceğini söylüyorlar. Bu durumda da site altında bulunan kapalı otoparka giriş yolumuz sınıra bahçe duvarı çekmesiyle kapanmış olacak.

Araçlarla giriş yapamayacağız. Açık otoparkımız da olmadığı için mağdur olacağız. Bunun dışında acil bir durumda ne ambulans ne itfaiye site içerisine giremeyecek. Defalarca firmayla görüştük, bizlere otoparka giriş için alternatif yol yapmalarını söyledik fakat bize kalıcı bir çözüm sunulmuyor. Mağduriyetin giderilmesi istiyorum.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Fiziki Şartlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ö.
  18 Eylül
  11:01

  Http://i. Hizliresim.com/gAa54b. Jpg

 • Hasan Ö.
  18 Eylül
  11:00

  Yasal projenizde 5 mt olarak belirtilmiş yere 3 mt diyerek yalanlarınıza bir yenisini daha ekliyorsunuz. Proje şu an elimizde var. Kimseyi kandıramazsınız. İşte size belgesi.

  [url=http://hizliresim.com/gAa54b] [img] http://i. Hizliresim.com/gAa54b. Jpg[/img] [/url]

 • 18 Eylül
  10:11

  Konuya ilişkin diğer başlıklarda da belirtildiği üzere ilgili alanın " kapanması " gibi bir şey söz konusu olmayıp diğer projenin bitimi ile birlikte ilgili yerde 3 metrelik bir geçiş alanı kalmaktadır.