You can visit Xolvieto view global content and find solutions to complaints.
BTCTURK ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Aslan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

 • profile
 • profile
2 Destekçi
Yeni karşılaştırma
ile

BTCTURK'e Şikayet ve Suç Duyurusu

3.027görüntüleme
Aslan
Aslan 1 hafta önce
videoplayer-icon

BTCTURK yaklaşık 30 saattir luna transferini hesabıma geçirmedi. Luna yatırma işlemlerini durdurabilecekleri halde insanların paralarını yatırmalarına fırsat verdiler ve 12 saat sonra yatırma işlemlerini borsa içerisinde durdurdular. Sebep olarak da luna ağının kapalı olduğunu işlemlerin durduğunu, ağ açıldığı zaman bakiyenin hesabıma yatırılacağını söylemekte. Birincisi luna ağının durduğu bir yalan. Luna ağı 2 saatliğine saldırı olmasına karşın durduruldu. 2 saat sonunda tekrar aktif hale getirildi. Luna ağında transfer işlemleri durmadığı gibi onaylama işlemleri de devam etti. 

BTCTURK müşterilerine yüksek fiyattan luna satmak için yatırma işlemlerini borsa içerisindeki hesaplara yansıtmadı ve birçok insanı bu konuda mağdur etti. 12/05/2022 13:45 saatinde müşteri hizmetlerine yazdığımda luna ağında meydana gelen yoğunluktan dolayı transferlerin onaylanmadığını 3-6 saate kadar gecikme yaşanabileceğini bu durumun BTCTURK ile alakası olmadığını diğer borsalarda da yatırma işlemlerinin geciktiğini söylediler.

Aynı saatlerde ftx ® borsasından okcoin borsasına luna transferi yaptım ve yaklaşık 2 saatte tutar okcoin hesabıma yansıtıldı. 1 saat önce ise huobi borsasında yatırma işlemleri açıldı. BTCTURK'un bana tanımladığı luna adresine gönderdiğim coinler cüzdan adresine geçmiş olmasına ve işlemlerin terra ağı tarafından onaylanmasına rağmen BTCTURK hesaba coinleri yansıtmadı. Bu art niyetin peşini bırakmayacağım CİMER ® ve ilgili kurumlara suç duyurusunda bulunacağım. Göz göre göre insanları yanılttılar ve şu anda çoğu insanın parası 0 oldu. 

Hala yatırma işlemleri gerçekleşmediği gibi çoğu borsada luna delist (liste dışı) edildi ve fiyatı 0.00003 dolarlara kadar geriledi. BTCTURK'te ise anlık olarak fiyatı 0.03 dolar. Hala insanları yanıltmaya devam ediyorlar. İlgili kurumlar gereken cezaları vereceklerdir. Kanıtlarını resimli şekilde sunacağım. Suç duyurusunda bulunacağımı söylediğim zaman hesabıma parayı geçirdiler ama zaten coin fiyatı sıfırlanmıştı. Tamamen yalan konuşuyorlar.

BTCTURK'e Şikayet ve Suç Duyurusu
BTCTURK'e Şikayet ve Suç Duyurusu
BTCTURK'e Şikayet ve Suç Duyurusu
+2
BTCTURK Logo
BTCTURK1 hafta önce

Merhaba, BtcTurk olarak öncelikli görevimiz, kullanıcılarımızın sağlıklı bir platformda buluşabilmelerini ve 7/24 güvenli şekilde işlem yapabilmelerini sağlamaktır. Terra (LUNA) kriptoparası ve projesinde son günlerde yaşanan gelişmeler sonucunda sağlıksız fiyat oluşumu ve Terra blokzincirindeki istikrarsızlık nedeniyle API kullanılarak yapılan alım satım emir girişleri ve yatırma çekme işlemleri kullanıcılarımızın işlem güvenliğini göz önünde bulundurarak kapatılmıştır. Dilerseniz aşağıdaki bağlantı linki üzerinden son güncellemeleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. https://status.btcturk.com/incidents/plh6gs67plgk Talep ve sorularınızı Canlı Destek veya [email protected] adresi ile iletmeniz durumunda size daha kısa sürede destek olabiliriz. BtcTurk Destek Ekibi

Aslan
Aslan1 hafta önce

Ben sizin borsanıza luna yatırdığım zaman henüz luna yatırma işlemlerini durdurmamıştınız ve luna ağında benim coin transferim onaylanmıştı. Luna ağı 2 saat dışında hiçbir şekilde durmadı. Diğer borsalarda yatırma ve çekme işlemleri 1-2 saat gecikmeli de olsa devam etti. Siz insanları yalan bir gerekçe ile zarara uğrattınız. Bütün kanıtlar ortada hala yalan söylüyorsunuz.

Aslan
Aslan1 hafta önce

Müşteri hizmetlerinizin bilgilendirmesinde ve sisteme girdiğiniz tx detaylarında bütün kanıtlar var 12/05/2022 13:37 ve 13:53 tarihlerinde sistem tarafından onaylanan para yatırma işlemlerim borsanız tarafından hukuksuzca işleme alınmamıştır.

 • profile
 • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler

profile
 • -görüntüleme
 • 1 hafta önce

Dün saat 15:30 da BTCTURK hesabıma luna coin gönderdim. Üzerinden neredeyse 1 gün geçti, hesabıma coinler hala düşmedi. BTCTURK'ün kasıtlı olarak hesabıma geçmediğini düşünüyorum. Çünkü aşağıdaki gönderdiğim coinin transaction detayını baktığımda her şey başarılı görünüyor. Luna'yı gönderdiğimde bor...

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 1 hafta önce

BTCTURK luna transferi gerçekleştirmiyor üstüne bir de durdurdular luna lar kaldı askıda. Herkes mağdur başka borsada delist oldu transferde yapamıyoruz ilgilenmiyorlar otomatik mesaj atıp duruyorlar. Ne zaman düzelecek bilen yok fiyat sürekli iniyor zararlarımızı kim tazmin edecek?

Devamını oku
 • profile
 • profile
 • profile
5 Destekçi
2 Yorum
profile
 • -görüntüleme
 • 1 hafta önce

BTCTURK adlı firma luna yatırma ve çekme işlemlerini açık tutması sebebiyle hesabıma lunalarımı transfer ettim. Ben transferimi gerçekleştirip ağ üzerinden de onay aldıktan 1 saat sonra luna yatırma ve çekme işlemlerini kapatmış olup, sorunun luna ağından kaynaklandığını belirtmektedirler. Binance b...

Devamını oku
profile
 • -görüntüleme
 • 31 Ekim 2021 10:29

31/10/2021 tarihi saat 02.00 civarında hesabımda bulunan 3600 TL değeri olan bitcoinin yüzde %50 seçeneğini seçerek işlem yapmak istedim. Açık emir verildi ancak işlem gerçekleşmedi. Benim de canlı destekten eskiden aynı konuda yardım aldığım aklıma geldi. Eskiden konuştuğum müşteri temsilcisi bana:...

Devamını oku