Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Btcturk.com Mağduriyeti!

profile
31 Mayıs
6.799
Ahmet
31 Mayıs 17:37

Videoda anlattım.

BTCTURK Logo
31 Mayıs 18:52

Benzer Şikayetler

1

BTCTURK Hesabıma Gelen 2500 Ftn Vermiyor

profile
18 Ağustos
1.656

BTCTURK uygulamasını indirdim kullanmaya başladım. Transfer 1 gol bir ftn olarak hesabıma para geldi ve erc20 ağı olduğu ve aktif olmadığı söylendi. 1 haftadır 2500 ftn el koydular, ihtiyacım var ödemiyorlar. Erc20 ağı kayıtlı değilmiş, madem kayıtlı değil ne diye aktif şekilde adres bağlantısı kull...

1 Yorum

BTCTURK Cihaz Doğrulama Kodu Gelmiyor

profile
2 hafta önce
704

Yeni bir cihazdan giriş yapmaya çalışıyorum. Lütfen cihazınızı doğrulamak içinE-posta adresinize gönderilen kodu girin deniyor. Mail adresime gelmesi gereken cihaz doğrulama kodu ise bir türlü gelmiyor. Hesabıma erişemiyorum. Bu konuda yardımcı olunmasını talep ediyorum.

BTCTURK E Posta Adresini Mail Gelmiyor

profile
1 ay önce
282

E-posta adresime mail gelmiyor. Bunun için yardımcı olmanızı bekliyorum. Telefonu yeni değiştirdim, ondan dolayı mı acaba? Bunun hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir de sürekli bende yeni şifre istiyor. Yeni şifre istememesi için ne yapmalıyım?!?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
BTCTURK Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 33 dk
Benzer Şikayet Yaz