Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
BTCTURK ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

BTCTURK Verilen Emirin Gecikmesi

857
Yakup
Yakup 23 Mart 03:49
videoplayer-icon

Saat 01.56'da 21.70 TRY'den 148 adet stx coin alım emri verdim fakat bir buçuk saat geçmesine rağmen hesabıma hâlâ coin geçmedi. Neden bu kadar geç kalındığını anlamış değilim sırf bu yüzden alım satım yapamıyorum şu an her şey kitlenmiş durumda. Gereğinin yapılmasını arz ederim...

BTCTURK Logo
BTCTURK23 Mart 03:56

Benzer Şikayetler

profile
633
21 Mart

BTCTURK  Pro stop Girilemedi Hatası Veriyor!

BTC Türk Pro stop girilemedi hatası veriyor alış fiyatının altında emir vermeme rağmen hala aynı hatayı yapmakta uzun zamandır BTC Türk Pro yu kullandım her zaman olduğu gibi değil bazen yapıyor BTCTURK Pro' dan bununla ilgili çözüm istiyorum sürekli elimizde mi bekleyeceğiz?

profile
1.632
02 Eylül 2022

Btcturk   stop Emrinin Yanıltma Vakası

Stop emri. Defalarca stop emri vermeme rağmen, bu uygulama sanki keyfi bir uygulama halini almış. Buradan BTC Türk yetkililerine çağrım;bunu geçmiş emirlerimde yaşanan fiyat farkının tarafına iadesini talep eder ya da buradan hukuki haklarımı sonuna kadar kullanacağımı beyan ederim.

profile
2.122
05 Temmuz 2022

BTC Türk Stop Emri

BTC Türk stop emri vermeme rağmen kaç defa stop yapmadı her seferinde zarara uğradım. Bu olay sürekli başıma geliyor son 10 günde başıma 2 defa geldi bu olay. Daha önce de stop emirleri verdim ve coinim düştüğünde verdiğim stop evrimi gerçekleştirmesi.

profile
Efe
3.102
14 Haziran 2022
profile
Efe'nin Teşekkür Mesajı

“Hızlı ve ilgili dönmüşsünüz için teşekkürler”

Btcturk Pro Haksız Kazanç

BTCTURK Pro uygulamasın da 13.06.2022 tarihinde farklı 5 coin alım emri verdim verdiğim alım emiri içinde emir girişi olmadan ve alım yapılmadan lunc ...

Btcturk Pro Haksız Kazanç
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .