sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BTCTURK Piyasaya Göre Değil Kafaya Göre Hareket

Cemal Cemal4 hafta önce

Piyasalarda evrensel oranlarına güvendiğimi investing platformunda bir yükselişte iken BTCTURK yükselişe darbe vurmak için programı yavaşlatıyorlar maksat sizin benim üstümüzden kar elde etmek. Güvenmek istemiştim oysaki türklerde bu e el attı ne mutlu türküm diyene diye ama yüzdelik dilimlerin değişmesine rağmen fiyatların değişkenlik göstermemesi ve programın yükseliş eğilimlerinde kitlemesi düşüş eğilimlerinde açılması tam bir fiyasko. Program ve rakamlarla oynanması güveni 0'a indirmiş durumda ve ekranda Gördüğünü hesaplama sıkıntısı da ayrı bir olay hesap makinesi ile hesaplıyorum almam gereken ücret 5608 satış komisyon u düşülmüş fiyat BTC'nin satışında aynı oranda 5585 TL komisyon düşülmüş fiyat yani ne alsam kardır hesabı güvensizlik hat safhada olduğunu söylemek isterim.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Cemal 4 hafta önce

Benim burada bahsetmiş olduğum soldaki rakkamın değişkenliği değil soldaki rakam ile sağdaki satış işlemindeki rakam birbirine eş değer değil sürüm e gelince sizin sağlamış olduğunuz en son sürümdür fotoğrafları işaretleyerek gönderiyimde belki anlarsınız 😉 hesap makinesi ile hesaplayabilirsiniz. Tüpe düz göz göre göre soygun. Benim gibi yüzlerce müşteri var günde 10000 kişiye aynısını yapılsa aynı miktarlardan yola çıkarak 10000x22.45499=224.549,9 yazı ile, ikiyüzyirmidörtbinbeşyüzkırkdokuz lira doksan kuruş gerçekten güzel vurgun tebrikederim.

np_image1 Ekli Görsel Var
BTCTURK Logo BTCTURK 4 hafta önce

Merhaba Cemal Bey; Mobil uygulamamızda genel bir sorun bulunmamaktadır. Uygulama sürümünüzü güncellemenizi rica ederiz. Piyasa emirlerinde sistem her zaman o an ki en iyi fiyatı göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyattan emir vermek istiyorsanız Limit emir kullanabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak e-posta adresinize detaylı bilgi iletilmiştir. Tarafımızca gönderilen e-postayı kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 7/24 Canlı Destek hattımızdan ya da [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. BtcTurk Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Oktay 3 hafta önce  

    Şikayette bulunan arkadaşın yorumuna katılıyorum... BTCTURK de para kazanmak şansa kalmış.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler