Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BTCTURK Piyasa Satış Farkı

profile
27 Nisan
1.697

Başka borsalarda fiyatı 5.28 $ olan üni coini BTCTURK piyasa alışından 5.55$ a sattı. Daha önce de piyasa tercihiyle çok almışlığım var. Mesela göstergedeki fiyat 5.2812 ise 5.2850 den satabilir ancak bu çok uçuk bir fark. Umarım sistem hatasıdır. Acil dönüş bekliyorum. Lütfen yardımcı olun.

BTCTURK Piyasa Satış Farkı
BTCTURK Piyasa Satış Farkı
BTCTURK Logo
27 Nisan 01:53

Benzer Şikayetler

BTCTURK Borsası Manipülasyon Yapıyor

profile
20 Nisan
2.280

BTC Türk borsasında Poly coin fiyatlamasında manipülasyon olduğunu düşünüyorum. Küresel piyasada coin fiyatı %6 artarken, BTC Türk'te aynı coin %3 düşüş gösteriyor. Müşteri hizmetleri, fiyatlandırmaların alım satımla ilgili olduğunu söyleyip, hiçbir güncelleme yapmadan başından savma bir şekilde yan...

BTCTURK Borsası Manipülasyon Yapıyor
BTCTURK Borsası Manipülasyon Yapıyor

BTCTURK Hesabımdan Para Alındı

profile
1 ay önce
293

Hesabımdan 4.5 milyon lira alındı ve bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. T*** ailesi olarak bu alınan paralarımın BTCTURK borsasına aktarıldığını öğrendim ve bu durumun çözülmesini istiyorum. İlgili yetkililerin bu konuyu çözmelerini rica ediyorum.

1

BTCTURK'e Trc Ağı İle Busd Gönderme

profile
09 Ağustos
2.089

BTCTURK'E Trx ağı ile Busd gönderdim yaptığım işlem hatalı olmasına rağmen çözülebilir bir işlem ancak müşteri hizmetleri süre veremeyiz 1 seneye bile çözülür aynı yanlışın farklı platformlarda bir haftaya bile çözülüyor yok güncelleme yapacağız. Yok altyapı çalışması olacak diyor bu mükafat değil y...

BTCTURK'e Trc Ağı İle Busd Gönderme
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
BTCTURK Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 33 dk
Benzer Şikayet Yaz