Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BTCTURK Para Transferi Sorunu

profile
08 Mayıs
1.099

BTCTURK Pro da İş Bankası ® hesabımdan para gönderdim ancak banka hesabımdan transfer gerçekleşmesine rağmen bu para ne BTCTURK hesabına geçti ne de banka hesabına geri yatırıldı. Hesaba kendimden farklı bir hesapla gönderdiğim için geçmedi sanırım acil yardım.

BTCTURK Logo
08 Mayıs 17:31

Benzer Şikayetler

1

BTCTURK MASAK Soruşturması İçin Belge Talep Ettiklerini Söylüyorlar.

profile
28 Eylül 2022
4.994

Merhaba, BTCTURK ten yaptığım bir işlem sebebiyle hesabımı seviye 1 e indirdiler. Yaklaşık bir haftadır gönderdiğim her belgeyi daha detaylı daha detaylı diyerek her türlü özel belgeyi istediler. Bu belgeleri neye ithafen aldıkları ile ilgili bilgi yok. Vermiş olduğunuz bilgileri gizli tutuyoruzda...

1 Destek
13 Yorum

BTCTURK Sorun Nedir Giriş Yapılmıyor

profile
1 hafta önce
729

BTC Türk Pro açılmıyor 5 gündür uygulamaya giriş yapamıyorum. Boşuna mı kullanıyoruz uygulamayı hiçbir şeyi takip edemiyorum. Böyle bir saçmalık yok...! Acilen uygulamaya bir çözüm bulunması gerekiyor böyle devam ederse uygulamayı silip başka bir uygulama yüklemek zorunda kalacağım.

BTC Türk Pro Açılmıyor

profile
2 hafta önce
794

BTC Türk Pro açılmıyor iki gündür uygulamaya giriş yapamıyorum. Boşuna mı kullanıyoruz uygulamayı hiçbir şeyi takip edemiyorum. Böyle bir saçmalık yok...! Acilen uygulamaya bir çözüm bulunması gerekiyor böyle devam ederse uygulamayı silip başka bir uygulama yüklemek zorunda kalacağım.

BTCTURK'e Giriş Yapamıyorum

profile
2 hafta önce
503

Btcturkk Pro'ya giriş yapamıyorum. Bir hata oluştu, sonra tekrar deneyin deyip uygulamadan atıyor. Sorunun en kısa zamanda düzeltilmesini talep ediyorum. Sıklıkla giriş yaptığım uygulamanın böyle hata vermesi BTCTURK'e yakışmadı ve de yakışmıyor. Yetkililerin bilgisine.

BTC Türk Mobil Veri İle Giriş Olmuyor

profile
21 Ağustos
917

BTC Türk Pro uygulamasına bir türlü giriş yapamıyorum. İnternet bağlantısı olmasına rağmen giriş yapılmıyor. Mobil veri ile giriş olmuyor. Bu sorunun çözülmesini istiyorum. Yani birçok kişi de aynı sorun var neden Wi-Fi ile oluyor da mobil veri ile giriş olmuyor

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
BTCTURK Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 32 dk
Benzer Şikayet Yaz