BTCTURK Kimlik Onay Sorunu Ve Güvensizlik / Kimlik Üzerine Yazı İmza

Murat Murat 11 Ağustos 07:17

BTC Türk e kayıt oldum. Kimlik bilgim üzerine " BTC Türk için " yazısı yazdım. Ben tüm kimlik belgesi verdiğim yerlere ne için verdiğimi kimlik üzerine yazmaktayım. Ama BTC Türk bunu kabul etmedi. Kimliğe bir şey yazmayınız dedi. Bu da beni BTC Türk hakkında güvensizlik duymama yol açtı. Bu durumda kimlik kopyası başka lerde kullanılabilinir. Diğer kripto borsaları kimlik üzerine Paraf atmayı hiç sorun etmedi. Sadece BTC Türk sorun etti. Kusura bakma BTC Türk kimlik belgesi üzerine size bu kimliği ne için verdiğimin notunu düşmeme izin vermemeniz size asla güvenmemem gerektiğinin en büyük sebeplerinden biridir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 11 Ağustos 08:05

Canlı destek ekibinizin yanıtı " Kimlik üzerine yazı yazmışsınız " idi. Selfimi çok güzel çekmiştim. Aynen sitenizde belirttiğiniz gibi. Canlı destek birimi sohbet kayıtlarını tutmuyorsanız size ekran görüntüsü iletebilirim. Sebebi net olarak kimlik üzerine " BTCTURK için " yazmış olmam olarak belirtildi.

BTCTURK Logo BTCTURK 11 Ağustos 07:42

Merhaba Murat Bey; Öncelikle hesap seviyenizi yükseltmeden de TL yatırma/çekme, kriptopara alım satım ve kriptopara yatırma işlemlerini yapabileceğinizi iletmek isteriz. Belgelerinizin kabul edilmeme nedeni ile ilgili olarak e-posta adresinize detaylı bilgi iletilmiştir. Tarafımızca gönderilen e-postayı kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 7/24 Canlı Destek hattımızdan ya da [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. BtcTurk Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler