14 Aralık 2017 #9899367

BTCTURK Hesap Onayı Sorunu Var!

Hesabımı onaylatmak istiyorum, bilgilerin girildiği sayfada hata veriyor, sorunu kendilerine iletmeme rağmen iki haftadan fazla bir zamandır hala bir dönüş alamadım. En ufak bir soruna bile çözüm üretemeyen bir site ne kadar güven verebilir ki!

Yusuf 2.552 Okunma

Cevaplar

 • BTCTURK Temsilcisi03 Ocak

  Kısa bir süre önce şikayetvar platformundan gelen şikayetlere cevap veremiyorduk. Bu platform üzerinden gelen şikayetlerinizi cevaplamak için yeni bir kadro oluşturduk. Artık sizden gelen şikayetleri en kısa sürede çözüme ulaştırmak için daha çok çalışmaktayız. Şikayetiniz devam ediyorsa lütfen yeni bir şikayet açarak bize bildiriniz, bu sayede sizlere çok daha hızlı yardımcı olabiliriz. Yaşadığınız bu gecikme için özür diler, sabrınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi kapatıyorum, iyi günler dileriz. BTCTurk

 • BTCTURK Temsilcisi27 Aralık 2017

  Eksik belgeleriniz olduğu için hesabınız henüz onaylanmamıştır. Belgelerinizi eksiksiz ve sistemdeki talimatlara uygun şekilde tekrar yüklerseniz sizlere en kısa sürede yardımcı olabiliriz. Belgelerinizi sisteme yükledikten sonra bize bilgi verirseniz sürecinizi takip edebiliriz.

 • Yusuf27 Aralık 2017

  Belirtmiş olduğunuz geri billdirim talimatları yapılmamıştır. Sorun halen devam etmektedir.

 • BTCTURK Temsilcisi27 Aralık 2017

  Öncelikle yaşanan yoğunluktan dolayı oluşan gecikme için özür dileriz. Eksik belgeleriniz olduğu için hesabınız henüz onaylanmamıştır. Hesap onaylanma ile ilgili sorununuz için e mail yolu ile size detaylı geri bildirim yapılmıştır. Talimatları takip ederseniz sorununuz en kısa sürede çözülecektir. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda bize buradan ulaşabilirsiniz. Şikayetinizi kapatıyorum, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön