12 Aralık 2017
Yorum Yap
#9886175

BTCTURK Hesap Kapatma Sorunu!

Hesap onayı yapmayan yolladığınız maillere yanıt dahi vermeyen çok ilginç bir yapı. Yatırım yapmadan bu tarz bir durumla karşılaşmak aslında işin iyi yanı aksi halde yatırım sonucu param buhar da olabilirdi. Ben hayatımda bu kadar ilgisiz bir oluşum görmedim. Madem hesap onayı günlerce beklemede kalacak ben de iptal edip hesabımı kapatmak istedim sonuçta o kadar kimlik bilgisi, fotoğraf vs. Verdim. Hesabım hala kapatılmış değil günlerdir. Endişem şu ki kimlik bilgilerimin başkalarının eline geçmesi bu siteden her şey beklenir.

Selman 6.740 Okunma

Cevaplar

  • BTCTURK Temsilcisi04 Ocak

    Kısa bir süre önce şikayetvar platformundan gelen şikayetlere cevap veremiyorduk. Bu platform üzerinden gelen şikayetlerinizi cevaplamak için yeni bir kadro oluşturduk. Artık sizden gelen şikayetleri en kısa sürede çözüme ulaştırmak için daha çok çalışmaktayız. Hesabınız talebiniz doğrultusunda kapatılmıştır. Yaşadığınız bu gecikme için özür diler, sabrınız için teşekkür ederiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetinizi kapatıyorum, iyi günler dileriz. BTCTurk

  • Selman04 Ocak

    Bugün itibari ile 23 gün sonra hesabımın kapatıldığına yönelik mail almış bulunmaktayım. Sürecin hızlı (!) bir şekilde sonuçlandırılması sevindirici.

Ziyaretçi Yorumları