Toplam çözüm sayısı
..
BTCTURK ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

BTCTURK Hesabımı Askıya Alıp Bakiyemi Vermiyor Mağdur Etti Beni

4.209görüntüleme
Mustafa
Mustafa 5 gün önce

Hesabım zaten gerekli evraklar gönderilerek seviye 2 yapılmış ve aktif kullandığım bir hesaptır. İçinde bakiyem yani param ®da vardır. 1 haftadan fazla oldu hesap bakiyem sıfırlanmış param gözükmüyor ve hesabımın seviyesi düşürülmüş. Canlı destek 24 saat içinde açılacak diyor. Mail atıyorum bir sürü evrak istenmiş hepsini eksiksiz olarak ilettim gönderdim. Üstüne hala hesabım aktif edilmedi. Çok garip bir soru var bana sorduğunuz.

10.02.2021 tarihinde -0.0015**74 (BTC) miktarında yapmış olduğunuz kripto para çekme işleminiz hangi platform veya cüzdana aittir? (Site ismi ve cüzdan adresi görünecek şekilde ekran görüntüsü )

burda her yaptığım transferin kime nereye ait olduğunu kimse bilemez.

Yaklaşık 2 haftadır beni mağdur etmiş bulunmaktasınız. İçinde olan bakiyemi de göstermiyorsunuz. Mailler çok geç gelmiyor bile. Canlı yardımcı olmuyor. Arayınca yardım eden yok. Bu nasıl tir. Daha fazla bu durum devam ederse hakkımı hukuki yollar ol arayacağım. Tarafınızdan yardımınızı bekliyorum. Lütfen mağduriyetimi gideriniz.

BTCTURK Logo
BTCTURK5 gün önce

Merhaba Mustafa Bey, Talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında sistemimize kayıtlı olan e-posta adresinize detaylı bilgilendirme paylaşılmıştır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 7/24 Canlı Destek hattımızdan ya da [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. BtcTurk Destek Ekibi

Mustafa
Mustafa5 gün önce

Aynı cümleler tekrar edilmiş maalesef. Hiç yardımcı olmadınız

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler