19 Kasım 2018
Yorum Yap
#11169204

BTCTURK Cüzdandan Transfer!

BTCTURK'e aktardığım tutar koydukları minimum tutar limiti yüzünden ortadan kayboldu. Eğer Bitcoin hesap cüzdanınız varsa oradan BTCTURK'e transfer yaparsanız paranız yok olabilir başıma aynen bu geldi ve müşteri hizmetlerinin söylediği şey su minimum tutarın altındaki tutar iade edilmez.

Orhan Orhan 11.097 Okunma

Cevaplar

  • Orhan'ın Teşekkür Mesajı20 Kasım 2018

    Sorun çözüldü ve ilgilenildi teşekkürler. BTCTURK

  • Orhan19 Kasım 2018

    Su ana kadar en azından arayıp ilgilendikleri için teşekkürler ama BTCTURK, e Bitcoin trnsferi bu kadar absürt olmamalı minimum gönderme limiti kaldırılmalı sonuçta bu hesap kullanılıyor kullanilirkende komisyon neyse alınıyor minimum limit koymak kurumu güvensizlestirmekten başka bir ise yaramaz şu an para yatırmaya bile çekiniyorum ilgilenmeseydiniz hesabi komple kapatacaktım. Beklemedeyim bakalım ne olacak.

  • BTCTURK Temsilcisi19 Kasım 2018

    Merhaba Orhan Bey, Üyeliğinize kayıtlı telefon numaranız aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınızla detaylı bilgiler paylaşılmıştır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 7/24 Canlı Destek hattımızdan ya da [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. BtcTurk Destek Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler