13 Kasım
Yorum Yap
#11143473

BTCTURK Bilgilerimi Üçüncü Şahıslarla Paylaşıyor.

BTCTURK en önemli kısım olan gizlilik kısmını ihlal etmiştir, benim hesabımla ilgili bilgileri üçüncü şahıslara iletmiş ve kendilerine bunu nasıl yaparsınız diye defalarca yazmama rağmen üç gün sonra beni arayıp; dalgınlık olmuş, yanlışlık olmuş özür dileriz diyorlar. BTCTURK sitesinde hesabı olan herkes bilmelidir ki hesabınız güvende değil, bilgileriniz güvende değil, bunu tüm işimi gücümü bırakıp her yerde paylaşacağım.

Ebuzer 3.947 Okunma

Cevaplar

  • Ebuzer13 Kasım

    Hiçbir şekilde özürünüzü kabul etmiyorum, bakkal dükkanı mı o çırak yanlış yaptı deyip kurtulacağınız. Benim bilgilerimi başkalarına verdiyseniz başkaların da bilgileri tehlikede demektir. Herkes bilsin ki BTCTURK üçüncü şahıslara hesabınız ile ilgili bilgi veriyor.

  • BTCTURK Temsilcisi13 Kasım

    Merhaba Ebuzer Bey; Talep ve şikayetinizi iletmiş olduğunuz konu hakkında sistemimize kayıtlı olan telefon numaranız üzerinden detaylı bilgilendirme paylaşılmıştır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 7/24 Canlı Destek hattımızdan ya da [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. BtcTurk Destek Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler