BTCTURK ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

BTC Türk Uygulamasına Giriş Yapılamıyor

1.129
Aydın
Aydın 08 Aralık 2022 01:17

BTCTURK uygulamasına giremiyorum 1 haftadır. Uygulamayı silip tekrar yükledim olmadı. Güvenli iptal yazarak 2500 e gönderdim. Yine BTCTURK uygulamasına giremiyorum. Sorunun çözülmesini istiyorum. Ara ara böyle yapıyor uygulama girilmiyor kesin bir çözüm bulunmasını istiyorum.

BTCTURK Logo
BTCTURK08 Aralık 2022 01:33

Benzer Şikayetler

profile
528
2 gün önce

BTC Türk Hesap Yükseltme Hatası!

BTC Türk hesap yükseltme hatası alıyorum. Kimliğim, sürücü kartım onaylanmasına rağmen mail üzerinden geri dönüş bilgileri alamıyorum. Bu sebeple kripto para çekemi yapamıyorum. Daha selfie kısmına dahi geçemedim. İşbu durumdan çok şikayetçiyim! Çözüm için öneri talep ediyorum!

profile
544
3 hafta önce

BTCTURK Hesabımı Kapatıp Uygulamayı Sileceğim

Bir daha asla BTC Türk borsanızı kullanmayacağım siteniz yüzünden sürekli kayba uğradım site ekranı hesabımı ben değil başkası yönetiyor bakiye işlem yapmadığım halde bir yükseliyor bir düşüyor kendiliğinden bir daha kullanmamak üzere uygulamayı tamamen sileceğim

profile
1.384
4 hafta önce

BTCTURK Pro Uygulama Açılmıyor

BTC Türk Pro giriş yapamıyorum. Bu konuyla ilgili bilgilendirme istiyorum. Genel bir sorun mu? Sadece bende mi var. İnternetten de ulaşım sağlanıyor. Programı tekrar yükledim, fakat bu şekilde de hışır sağlayamadım. Bu gidişle uygulamanızı bırakmak en iyisi olacak

profile
859
03 Ocak

BTC Türk Pro Uygulaması Açılmıyor

Merhaba BTC Türk Pro uygulamam 2 haftadır açılmıyor uygulamayı açtığımda uzun süre bekletip error veriyor uygulamayı sildim yükledim yine aynı şekilde, değişen bir şey olmadı bu konuda bana yardımcı olur musunuz en kısa sürede dönüş bekliyorum teşekkür ederim.

profile
1.166
01 Ocak

BTC Türk Pro Giremiyorum

BTCTURK Pro kullanıyorum. Uzun siteden beri programa mobil veri ile giremiyorum. Sürekli zaman aşımı uyarısı veriyor ve tekrar bağlan diyor. Saatlerce bekliyorum. Güven sarsıyor açıkçası. Böyle bir şey olabilir mi? Nasıl bir uygulama anlayamadım. Kaldırıp tekrar yükledim, sorun çözülmedi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .