Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BTC Türk Stop Emri

profile
05 Temmuz 2022
2.122

BTC Türk stop emri vermeme rağmen kaç defa stop yapmadı her seferinde zarara uğradım. Bu olay sürekli başıma geliyor son 10 günde başıma 2 defa geldi bu olay. Daha önce de stop emirleri verdim ve coinim düştüğünde verdiğim stop evrimi gerçekleştirmesi.

BTCTURK Logo
05 Temmuz 2022 13:58

Benzer Şikayetler

1

BTCTURK Satış Yaparken Uygulanan Yanlış Düzen

profile
25 Ocak
2.339

BTC Türk de 15 adet axie satış emri verdim ama hepsini satmadı yüzdelik dilim satış devam ediyor, ben hepsini satması için emir girdim, neden ise parça satış yoluna gitti axie düşmeye başladı ve ben zarar etmeye başladım. Lütfen satışımı gerçekleştirin benim zararıma başka yöntemlere başvurmayın!

BTCTURK Satış Yaparken Uygulanan Yanlış Düzen
1 Yorum

Eliptik Yatırım BTCTURK Üzerinden Yapılan Yatırım!

profile
17 Temmuz
748

Eliptik yazılım'a BTCTURK üzerinden toplamda 5593 dolar yatırım yaptım ödeme işleminde işlem gerçekleşmedi sigorta için 4000 dolar daha yollamam %3 120 dolar sigorta bedelini 4000 dolardan düşüp geri kalan 3880 dolar hesap geçeceklerini ve ödeme işleminin gerçekleşeceğiyle ilgili mail yolladılar ben...

BTCTURK Fiyatlara Müdahale Ediyor

profile
06 Mayıs
2.703

BTCTURK fiyatlarda oynama yapıyor. Diyelim satış için 45 olarak emir girdik coin 44 e kadar yükseliyor düşüyor. Alış için 35 e emir girdik 36 ya kadar düşüyor emiri gerçekleştirmemek için sürekli fiyatlara müdahale edip müşterinin alım satım yaptırmıyor. Bu yüzden yükselişler düşüşler değerlendirilm...

2 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
BTCTURK Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 33 dk
Benzer Şikayet Yaz