Brother Pişmanlık, Aldığımdan Beri Sorun

Emrah Emrah15 Haziran 2019 01:33

Brother denilen Japon belası yazmayan yazıcı, ilk aldığım günden beri bela olan, arıza veren, sonra kendi kendine düzelen, sonra tekrar bozulan, faks hiç kullanılmamışken faks sil diyen, özellikle herkesin en önemsediği baskı kalitesi kötü, tasarruf vb. olmayan araba tabiri ile 10 bin CC yakıtı yiyip, bin CC performansı keyfi vermeyen işe yaramaz cihaz, yazıcıdan önce 5 X 500 kağıt aldım, üstünde siyah 2400 sayfa yazıyor, benim normalde koliyi bitirmem lazım, garantinin ilk 6 ayında kartuş bitti, garantiye de göndereceğim derken, 4-5 ay kutuda bekledi, gitti orada kartuşlar değişti oda garantiden dolayı değil, suçu bize buldular da teftiş memnuniyet diye verildi, 2-3 ayda orada durdu, neredeyse 1 yılda kullanılmadı yani, ondan sonra geldi bugün, Wi-Fi tanımadı, onu tanıt vb. derken, mürekkep yok dedi, tespit edilemiyor dedi, dedi de dedi.

Mürekkep nasıl yoksa benim yazıcıdan önce aldığım 5x 500'ün en az yarısından fazlası duruyor. Sözde 2400 tek kartuş ben 2 kartuşla 1400 göremedim hem de hep düşük ayar, üstüne arıza, masraf ve mağdur etme, yarın sınav var çıktı alamadım. Wi-Fi arızası ile başladı, mürekkep yok dedi sonra tespit edemedi. Aldığım günden beri huzur vermedi, bir de bu cihaz pahalı. Sinirden bayağı parçaladım cihazı. Ben aldım paramla rezil oldum mağdur oldum. Tamamen kusurlu, gereksiz Japon. Brother demek pişmanlık deme, rezillik demek, mağdur olmak demek. Tam sınav ödev sunum bilmem ne öncesi rezil olmak. Bir daha asla ve asla brother almam aldırmam. Mfc-j200 bendeki hayatımın en büyük teknolojik hatalarından biri, yorum basit kullanım vb. dinlemeyin, ben bu işte esnaf olmayan, ama prof. Teknolojik vatandaşım, alanım da işim de bu sayılır Zaten, bir basit cihazı da iyidir Japon diye aldık hüsran oldu, siz yaşamayın yaşatmayın, ucuz kullan at tarz yazıcılar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Brother Logo Brother 17 Haziran 2019 18:20

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili müşteri ilişkileri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçmeye çalışmış ancak iletişim numaranızdan size ulaşılamamıştır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.brother.com.tr adresinin iletişim bölümündeki bilgi talep formunu doldurarak veya 0216 577 68 18 numaralı destek hattımızdan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Brother International Türkiye www.brother.com.tr Bizi takip edin: https://www.facebook.com/brotherturkey/

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler