18 Eylül 2014
#2686061

Brother Ayıplı Mal Tamirden Dönmedi

The Brother marka aslında Bother marka olması gereken sözde yazıcı üreten firma ayıplı mal üretmiştir. Şikayetim üzerine bu mal Düzce ilinin ilgili aracı kurumuna gönderdim bana bir gün sonra geri verildi ancak arkasından aşırı duman çıkması nedeniyle tekrar götürdüm ve teknik servise gitmesi gerektiğini arkasında yanık olduğu belirtildi ve 2-3 hafta süreceği söylendi.


Bu süre içinde verdikleri yazıcılarda ya bozuk çıktı yada bilgisayarıma defalarca söylememe rağmen uyumlu yazıcı bulamadılar. Şimdi sorum şu. Ayıplı bir mal tamire gidiyor ve 2-3 hafta ortada yok. Bu süre zarfında ben ne yapacağım. Acil ihtiyacım olmasa almazdım. İkincisi bu kadar zaman bekleyeceksem yenisi verilmesini ve benimde bunu aldığım yerde iyi bir gerçek yazıcıyla değiştirsem olmaz mı?

Gonenc Gonenc 2.201 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gonenc26 Eylül 2014

    Bother mark yazicimi firmly defalarca arayarak sordum ve bana o kadar ugrasmam sonucunda 10 gun sonra geri donderdiler cevapta kagid ve bulundugum yerin nemi onemli diye yazmislar o zmaan 10 gun sonra niye gonderiyorsunuz veya bunu demekki nemli yerlerde satmamalari gerekiyor.

Ziyaretçi Yorumları