British Culture Yanlış Bilgi Verildi!

Akın E. |

British culture yabancı dil kürsünün 3. kurunda eğitim almaktayım. Kursa yazılırken gerekli müşteri temsilcisinin açıklama yaparken "bulunduğunuz kurda başarısızlık durumunda devamsızlık probleminiz olmadığı taktirde kuru tekrar alabilirsiniz ve her kurda size kur düzeyinde kitaplar ve cd'ler verilecektir" denilmiştir. Fakat 3. kura geldiğim de kayıt olurken söylenenlerin aksine 1 aydır kitaplar gelmemektedir. Dersler verimli geçmemekte üstelik kuru tekrar almak istediğimizde de bizim 2+1 kampanyadan yararlandığımızı dolayısıyla hediye kurun tekrarının olmadığı söylenmektedir. Sonuç olarak ne kitaplarımıza sahibiz ne de başta söylenen haklarımıza sahibiz.

Etiketler :

Yanlış Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  14:58

  Sayın Akın ERDUGAN'ın şikayetiyle ilgili olarak;

  Akın Beyin eksik kalan eğitimlerinin eğitmenlerimiz tarafından telafisi yapılacaktır bilgisi Akın Beye iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  İngiliz Kültür
  Genel Merkezi

 • Akın E.
  13 Mayıs
  14:18

  peki bizim boşa giden 1 buçuk ayımızın telafisi ne şekilde olacak ? ücretsiz kurun tekrarının olmamasını son kura geldiğimizde öğreniyoruz. şuan B1 kurunu alıyoruz. Kurun ortasında olmamıza ragmen hiçbir şey öğrenemedik. Bu mağduriyetimiz nasıl giderilecek ?

 • 10 Mayıs
  19:03

  Sayın Akın ERDUGAN 'ın şikayetiyle ilgili olarak

  Temsilciliğimizin öğrencimiz ile görüşüp tedarikçi firma ile bir sıkıntı yaşandığını en kısa sürede kitapların öğrencimize teslim edileceği bilgisi verilmiştir.

  Saygılarımızla
  İngiliz Kültür
  Genel Merkez