British American Tobacco  Stand Vermemek

Suna Suna07 Mayıs 07:24

M15 senedir işletmekte olduğumuz işletmemizde kendilerine ait herhangi bir stand'ı dahi olmayan müşterilerinin taleplerine geçiştirmelik cevaplar veren yetkiler,! Bu firmanın nasıl bir mantık ve işletme politikası izlediği konusunda ciddi şüphe duymaktayız.  Bu beceriksizliği söz hakkı olan çalışanların, bir zeka testinden geçmeleri gerektiği kanısındayız. A firmasına ait standa kendilerinin ürünlerini dizmem konusunda dayatmalar yapan birçok çeşit ürünleri olduğu konusunda böbürlenen ayrıca bu firmanın müşterilerine plastik bir stand veremeyecek fakat satış yapmaya çalışacak kadar kötü bir sistem görmüyoruz görmedik. 

 Poşet ve kolilerde çok çeşitli kıymetli ürünlerini sergilememizin kişi ve kurumların rahatlığı ve bu rahatlığın verilen cevaplarla doğru orantılı olması da düşünme yetisinin kaybolduğu bir politika ve şuursuzluk olarak adlandırıyoruz. Bu durumu görmezden gelen sipariş yazan arkadaş ve stand görevlisi halen kota ve satış mazeretleri üreterek kendilerine ait hiçbir done olmadan hedefi bu yöne çevirmeleri gerçekten akıl dışı gelmekte ayrıca bizlerin söz söyleme sabrını taşırmaktadır Düşünsenize çeşitlerimiz var ama stand veremiyoruz gibi komik bir yaklaşım inde olan, defalarca talep etmemize rağmen taleplerimizin geri çevrilmesi, Bizleri bu denli zor duruma sokarak bu politikalarına karşı sanırım artık poşet torbalarda istif edilmiş sigara satmak istememiz sabrımızın son damlası niteliğindedir.

 Müşterilerimize sanki karaborsacı görüntüsü çiziyormuş havası yaratmak bizi zor ve prestij kaybına sürüklemektedir. (Kusura bakmayın firmanın sigarası elimizde var ama standımız yok o yüzden siyah poşetlerden satış yapıyoruz açıklamaları bizi bezdirmiş ve utandırmış durumdadır ) Bu haftadan itibaren ürünlerini satmıyor! Artık Müşterilerimize karaborsacı gibi bir imaj çizmiyor ve boykot ediyoruz. Kendilerinin varlıklarını sürdürmeleri için önce hizmet diyoruz...

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Konu ilgili birimlere iletilmiştir

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler