British American Tobacco ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hasan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

British American Tobacco Özensiz Hizmet İle Yapılan Stant Devrildi

960görüntüleme
Hasan
Hasan 19 Kasım 2020 10:44
ÇözüldüÇözüldü
Hasan'ın Teşekkür Mesajı
“İşlerim bitti ve ancak vakit bulabildim daha önce kısa bir teşekkür yazmıştım. Detaylıca şöyle anlatayım. İlk süreçte firmayı aradığımda telefonuma cevap verilmedi ve ulaşamadım kendilerine. Daha sonra bu siteye şikayetimi yazınca hemen bana sönüş yaptılar. Şikayet var sitesine gerçekten teşekkürlerimi bildirmek istiyorum. Daha sonra british Americano tobacco şirketi benimle ilgilendi elemanlarını dükkanıma yolladı ve tüm problemlerimi çözdü. Kendilerine de teşekkür ederim. Düzcede bizimle ilgilenen ekibin sorumlularına ve ekibin üyelerine de teşekkür ederim. Hepsi işlerini ciddiyetle yapıyorlar.”

Düzce merkezde British American Tobacco ürünlerini satan bir marketim. Ürünleri yerleştirmek için başka bir firmanın standını kullanıyorduk. Kendileri kendi stantlarından daha çok memnun olacağımı ve iskonto vs. Gibi haklar tanıyacaklarını söylediler. Bizde kabul ettik. Stant geldi ten asla anlamayan bir usta (! ) yollamışlar ve sadece bir vida ile zaten orijinalinde yamuk kurulumu yapılmış bir stant koyuldu dükkanıma. Yaklaşık 30-50 dakika önce stant Yana doğru devrildi ve benim kendi ürün stantları olmasa belkide üstüme devrilecekti. 

Fotoğraflarda zaten göreceksiniz ki stant sadece 1 vida ile tahtaya tutturulmuş. Allah korusun üstüme stant devrilmiş olsa çok ağır bir şekilde yaralanırdım. Düzce'nin de deprem bölgesi olduğunu düşünürsek gerçekten bu hizmet kötü ötesi bir hizmet. Kendilerini arıyorum ama asla müşteri temsilcileri açmıyor. Bölgemize bakan ekibi arıyoruz asla gelip ilgileniyorlar. İnsan sağlığını önemsemeyen bir firma gerçekten standını değiştirdiğim çok pişmanım.

British American Tobacco Logo
British American Tobacco19 Kasım 2020 11:31

Konu ilgili birimlere iletilmiştir

Hasan
Hasan19 Kasım 2020 12:50

Firmadan yetkililer geldi evet bu konuda bir şikayetim yok. Ama raf şu an dükkanın ortasında duruyor 2 adet sigaram ezildi ve yere sermiş olduğum marley yırtıldı. Hasarları İn karşılanmasını istiyorum. Ve şirketiniz şu anda bir usta arıyor. Elinizde ustanızın dahi bulunmadığını da belirtmek istiyorum. Ve bu usta bulunana kadar dükkanın bu halde kalmaz zorunda. Gerçekten büyük bir ayıp. Sizin gibi bir firmadan asla beklemeyecrğim bir ayıp.

Hasan
Hasan19 Kasım 2020 16:35

İşlerim bitti ve ancak vakit bulabildim daha önce kısa bir teşekkür yazmıştım. Detaylıca şöyle anlatayım. İlk süreçte firmayı aradığımda telefonuma cevap verilmedi ve ulaşamadım kendilerine. Daha sonra bu siteye şikayetimi yazınca hemen bana sönüş yaptılar. Şikayet var sitesine gerçekten teşekkürlerimi bildirmek istiyorum. Daha sonra british Americano tobacco şirketi benimle ilgilendi elemanlarını dükkanıma yolladı ve tüm problemlerimi çözdü. Kendilerine de teşekkür ederim. Düzcede bizimle ilgilenen ekibin sorumlularına ve ekibin üyelerine de teşekkür ederim. Hepsi işlerini ciddiyetle yapıyorlar.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler