sta-1-hoverYetersiz Çözüm

British American Tobacco Kent D Range Blue İçinden Sap Çıkması

Gizem Gizem26 Ekim 20:36

Son 3 aydır aldığım sigara paketinden Devamlı bu şekilde sert odun parçasına benzeyen cisim çıkması ve sigaranın telef olması. Yani 15 lira verildiğimiz inde az tutun olan sigaranın içinden böyle şeylerde çıkması fiyatının ederi olmadığı kanıtlar nitelikle Umarım bunu telafi edersiniz.

Gelişme :

3 gün önce

Daha önce de şikayet etmeme rağmen size ulaşamadık su numaradan bize geri donun diye mesajlar mailler geri dönmeme adimi soyadımı telefonumu yaşımı 3 kere arayıp belirtmeme rağmen arama sağlanmaması ve üstüne ustuk şikayetimin hala aptal yerine konarak devam edilmesiher aldığım paketten 2 tane böyle çıkması saka gibi bugün az önce açtığım paketten sigaramı sizle paylaşıyorum bu son du sizde almayın. Tutun içen arkadaşlarım daha az para ödeyerek iyi tutun iciyorlar. Biz mal gibi parayla çöp içiyoruz

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Gizem 28 Ekim 16:12

Geri dönüş yapıp aradım ad soyad yaş bırakın sizi ararız. Güzel açıklama

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için sizi aradık fakat ulaşamadık. Şikayetinizin en sağlıklı şekilde incelenebilmesi için bizimle santral numaramız olan 0212 367 80 00’dan iletişime geçebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler