29 Ekim 2013

British Airways Kalkıştan 8 Saat Önce Uçağı İptal Etti!

21 Eylül Günü oğlum Frankfurt'tan Londra'ya uçacaktı. Bileti 1, 5 ay evvel British Airways'ten almış, ayrıca Londra'dan gideceği şehir olan Durham için de Tren biletini satın almıştık. Bileti benim kredi kartımla almış, irtibat maili olarak da (iyi ki) benim mailimi vermiştik. Oğlum Almanya'da ben İstanbul'da olduğum sırada (21 Eylül 2013 günü sabah 02:00 civarı ilgili havayolu neden belirtmeksizin uçuşun iptal edildiğini bir mail ile bildirdi).

Eğer o saatte mailime bakmasam 9 saat sonra kalkacak uçağın iptal olduğunu oğluma haber veremeyecektim. Telaşla aramalar vs. en sonunda Lufthansa'dan iki katı para verip aynı saate bir bilet bulup uçtu. Hayatımda böyle bir iptal olayı yaşamadım.

Necati 466 Okunma

Cevaplar

  • Necati 02 Kasım 2013

    British Airways şikayetimle ilgili hiç bir iletişim kurmamış veya çözüm üretmemiştir. Eğer o uçağın bir saat öncesinde ya da sonrasında kendisi ya da başka havayolu ile çözüm üretselerdi bir çözüm olabilirdi. Ya da uğradığımız maddi zararı karşılamak yoluna gidilebilirdi. Bilet paranızı iade edip sessizce oturmak etik bir yöntem değildir. Eğer gece ikide ayakta olmasam asıl mağduriyet havalananında yaşanacaktı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön