02 Eylül 2013 #1988635

Brightstar Satış Sonrası Hizmet Sıfır!

Vatan Bilgisayar'dan Iphone 5 aldım. Şarjı patladı ve adaptörü atmış olduk. Telefon da bozuldu. Brightstar'a elden ürünü teslim ettim. Attığımız adaptörü ve kabloyu götürmezsek ürünü iade edeceklerini söylediler. Peki sizden aldığım ürünlerde sorun çıktığında böyle mi cevap veriliyor, teknik servisiniz? Bu konuda mahkemeye başvuracağım.

Cenap 658 Okunma

Cevaplar

 • Brightstar Temsilcisi10 Nisan 2014

  Merhaba , Böyle bir şeye sebep veren bir durum olmasını bizde istemeyiz. Ancak inleme yapılmadan da sorunun nerede olduğunun anlaşılması mümkün değildir. Teşekkürler.

 • Cenap09 Nisan 2014

  Aksesuar alev aldığından tabi ki ev yanacak korkusuyla havluya sarıp attık tabi ki. Nereden bilebiliriz sizin bunu isteyeceğinizi ve bu bahane ile garanti kapsamı dışında bırakacağınızı? O anda insanlar aksesuarı korumaktan ziyade ailesini ve çocuklarını korumayı öncelikli hale getiriyor. Şarj aletini getiremiyoruz bahanesi ile ürünü kapsam dışında bırakacağınızı nereden bilebilirdik? Bu art niyetli yaklaşımınız çok ayıp ve asla bir daha ne Vatan'dan ne sizden hizmet almam.

 • Brightstar Temsilcisi09 Nisan 2014

  Merhaba , Kullanıcı hatalı olarak belirlenen durumlarda cihazların garanti kapsamında değerlendirilmesi mümkün değildir. Sorunun sizden mi yoksa üründen mi kaynaklı olduğunun anlaşılabilmesi için sorun yaşamış olduğunuz aksesuarın ilgili teknik serviste kontrolünün yapılması gerektiğinden dolayı sizden bu talepte bulunulmuştur. Ulaştırılmaması halinde sağlıklı kontrol yapılamayacağından dolayı iade işlemi sağlanmıştır. Teşekkürler.

 • Cenap05 Eylül 2013

  ürün ile ilgili haksız şekilde garanti dışına çıkardılar hem vatan bilgisayardan hem de Brightstar dan asla ürün ve hizmet almam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön