Brightstar Servisi Arızalı Çıkan Telefonun İadesini Kabul Etmiyor!

Önder K. |

30 Ağustos 2013 tarihinde Akpınar İletişim İskenderun bayinden aldığım Huawei Ascend P6 model telefon cihazını kontrol ederek teslim aldım. Ücretini kredi kartından ödedim. Gündüz belli olmayan gün ışığı dışında özelikle akşam meydana gelen ekran titreme sorunu olduğunu akşam evde fark ettim.

Ertesi gün pazar gününe denk geldiğinden Pazartesi günü Brightstar'a giderek ürünün hatasını anlatarak değiştirilmesini istedim. Ancak firma görevlisi iade alınmadığını yada değişim yapılmadığını ve ancak servise gönderebileceğimi, onlar hata var değişelim derlerse değiştirilebileceğini söylediler. Görevlilere 14 günlük iade hakkımı kullanmak istediğimi belirttim. Bunu da yapamayız dediler.

Etiketler :

Ürün İade ve Değişim Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  07:53

  Merhaba ,

  Çözüm aşamasında yardım alabilmek için dilerseniz cihazınızı teknik servise ulaştırılmasını sağlayarak yardım alabilirsiniz.

  Teşekkürler.

 • Önder K.
  15 Nisan
  19:56

  Şikayetimi takip edenler için özelikle belirteyim. Cihazın belirgin olan sorunlu haline alıştım. Ekran yanıp söne söne gözlerimde alıştı bu duruma. Hiç kimse mağazadan aldığı ürünü 1gün sonra servise yollamak istemez. Bu nedenle cihaza müdahele edilip, kargoda zarar görüp elime yeniden ulaşması aldığım cihazdan rahatsızlığımı arttırır düşüncesiyle servise göndermedim. Tercihen bundan sonra hiç bir zaman Brightstar elektronik ürünlerini kullanmamam gerektiğini öğrendim. Sizlerede bu umursamaz firmanın ürünlerini asla tavsiye etmiyorum. Benim gibi sizde 1000 lira üzerine bir bardak su içmek zorunda kalmayın.

 • 09 Nisan
  08:51

  Merhaba ,

  Cihazınızın teknik servis tarafından gerekli kontroller yapılmadan değişiminin olması mümkün değildir. Cep telefonunuzu yetkili servisimize yollayarak konu hakkında yardım alabilirsiniz.

  Teşekkürler.

 • 07 Nisan
  10:37

  Merhaba ,

  Ayıplı ürünlerde cihazın değişiminin ya da para iadesinin yapılabilmesi için yetkili teknik servisin cihazı incelemesi ve gerçekten cihazda kusur olması gerekmektedir. Dilerseniz cihazınızı Teleservice firmasına yönlendirerek yardım alabilirsiniz.

  Teşekkürler.