Brightstar Satış Sonrası Hizmet Sıfır!

Cenap C. |

Vatan Bilgisayar'dan Iphone 5 aldım. Şarjı patladı ve adaptörü atmış olduk. Telefon da bozuldu. Brightstar'a elden ürünü teslim ettim. Attığımız adaptörü ve kabloyu götürmezsek ürünü iade edeceklerini söylediler. Peki sizden aldığım ürünlerde sorun çıktığında böyle mi cevap veriliyor, teknik servisiniz? Bu konuda mahkemeye başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  09:22

  Merhaba ,

  Böyle bir şeye sebep veren bir durum olmasını bizde istemeyiz. Ancak inleme yapılmadan da sorunun nerede olduğunun anlaşılması mümkün değildir.

  Teşekkürler.

 • Cenap C.
  09 Nisan
  14:53

  Aksesuar alev aldığından tabi ki ev yanacak korkusuyla havluya sarıp attık tabi ki. Nereden bilebiliriz sizin bunu isteyeceğinizi ve bu bahane ile garanti kapsamı dışında bırakacağınızı? O anda insanlar aksesuarı korumaktan ziyade ailesini ve çocuklarını korumayı öncelikli hale getiriyor. Şarj aletini getiremiyoruz bahanesi ile ürünü kapsam dışında bırakacağınızı nereden bilebilirdik?

  Bu art niyetli yaklaşımınız çok ayıp ve asla bir daha ne Vatan'dan ne sizden hizmet almam.

 • 09 Nisan
  09:44

  Merhaba ,

  Kullanıcı hatalı olarak belirlenen durumlarda cihazların garanti kapsamında değerlendirilmesi mümkün değildir. Sorunun sizden mi yoksa üründen mi kaynaklı olduğunun anlaşılabilmesi için sorun yaşamış olduğunuz aksesuarın ilgili teknik serviste kontrolünün yapılması gerektiğinden dolayı sizden bu talepte bulunulmuştur. Ulaştırılmaması halinde sağlıklı kontrol yapılamayacağından dolayı iade işlemi sağlanmıştır.

  Teşekkürler.

 • Cenap C.
  05 Eylül
  20:49

  ürün ile ilgili haksız şekilde garanti dışına çıkardılar hem vatan bilgisayardan hem de Brightstar dan asla ürün ve hizmet almam