29 Aralık 2014

Brightstar iPhone 5 Hakkında Gerekli Bilgiler!

0850 211 6000 numaralı hattı düşürmek biraz zor ama neyse benim konum iPhone 5 hakkında cihazımı 18.12.2014 tarihine servise gönderdim gerekli servis kayıtları yapıldıktan sonra 26.12.2014 tarihinde telefon hakkında bilgi almak için yukarıda yazılı olan telefon arandı. Verilen cevap ise çok ilginç cihazınızda aynası çatlak ve dış kasada çizik var denildi hiç bakılmaksızın geri kargo edildiği bilgisi alındı.

Benim şikayetim, "çekim zayıf" şarj yuvası tek taraflı şarj yapıyor yani kablonun bir yüzü şarj ediyor bir yüzü şarj yapmıyor kamera çekiminde morluklar var kasılma kilitlenmeye benzer bir durum. Cihazın dışı beni ilgilendirir ben o telefonu zaten yarımda olsa kullanıyordum bilginize...

Ozan 1.907 Okunma

Cevaplar

 • Brightstar Temsilcisi05 Ocak 2015

  Merhaba, Apple Store'un servis yetkisi diğer servislere göre daha fazladır. Bu sebeple Apple Store ürününüzü farklı değerlendirmektedir.

 • Ozan 02 Ocak 2015

  asla böyle bir sistem olamaz

 • Ozan 02 Ocak 2015

  Ürünün dışı beni bağlar. Peki zorlu Apple Store dış kasa çizik çatlak olsun olmasın garanti koşullarında telefon bakımını neden onaylıyor sizin yetkiniz mi kısıtlı telefon görüşmesinde bile muhatap olan danışmanın yaklaşımı on puan. Peki sizde? Telefon görüşmesinden alınmış bir cevap

 • Brightstar Temsilcisi29 Aralık 2014

  Merhaba, Cihazınızın kasasında herhangi bir hasar var ise ürün, üreticinin belirlediği kurallar çerçevesinde garanti dışı kalmaktadır. Ürünün ücretli onarımını kabul etmeniz halinde servisimize tekrar yönlendirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön