Brightstar iPhone 5 Hakkında Gerekli Bilgiler!

Ozan Ç. |

0850 211 6000 numaralı hattı düşürmek biraz zor ama neyse benim konum iPhone 5 hakkında cihazımı 18.12.2014 tarihine servise gönderdim gerekli servis kayıtları yapıldıktan sonra 26.12.2014 tarihinde telefon hakkında bilgi almak için yukarıda yazılı olan telefon arandı. Verilen cevap ise çok ilginç cihazınızda aynası çatlak ve dış kasada çizik var denildi hiç bakılmaksızın geri kargo edildiği bilgisi alındı.

Benim şikayetim, "çekim zayıf" şarj yuvası tek taraflı şarj yapıyor yani kablonun bir yüzü şarj ediyor bir yüzü şarj yapmıyor kamera çekiminde morluklar var kasılma kilitlenmeye benzer bir durum. Cihazın dışı beni ilgilendirir ben o telefonu zaten yarımda olsa kullanıyordum bilginize...

Etiketler :

Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  08:38

  Merhaba,

  Apple Store'un servis yetkisi diğer servislere göre daha fazladır. Bu sebeple Apple Store ürününüzü farklı değerlendirmektedir.

 • Ozan Ç.
  02 Ocak
  22:47

  asla böyle bir sistem olamaz

 • Ozan Ç.
  02 Ocak
  22:39

  Ürünün dışı beni bağlar. Peki zorlu Apple Store dış kasa çizik çatlak olsun olmasın garanti koşullarında telefon bakımını neden onaylıyor sizin yetkiniz mi kısıtlı telefon görüşmesinde bile muhatap olan danışmanın yaklaşımı on puan. Peki sizde? Telefon görüşmesinden alınmış bir cevap

 • 29 Aralık
  10:36

  Merhaba,

  Cihazınızın kasasında herhangi bir hasar var ise ürün, üreticinin belirlediği kurallar çerçevesinde garanti dışı kalmaktadır.

  Ürünün ücretli onarımını kabul etmeniz halinde servisimize tekrar yönlendirebilirsiniz.